Strony związane z hasłem 'Sopot':

 • Zazarcie.pl »

  Zażarcie to wyjątkowy Catering Dietetyczny, który działa w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Rumii, Redzie, Pruszczu Gdańskim, Tczewie, Malborku i Starogardzie Gdańskim. Dieta pudełkowa na stałe zakorzeniła się w tych miastach, a Catering Dietetyczny Zażarcie jest jedną z pierwszych firm tego typu. Zdrowe odżywianie to podstawa dobrego samopoczucia i lepszego życia!

  Data dodania: 10 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna firma sprzątająca Bonus »

  Usługi porządkowe, czyszczenie dywanów, wykładzin, tapicerki oraz ozonowanie pomieszczeń i samochodów - Trójmiasto i okolice. Do każdego zlecenia podchodzimy z należyta starannością, a dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu, udzielamy poręczenia i gwarancji wysokiego poziomu usługi. W naszej codziennej pracy przyświecają nam zasady: dokładność, przejrzystość, komunikatywność, pracowitość. To właśnie one pozwalają nam świadczyć usługę na wysokim poziomie, zgodną z ogólnie przyjętymi standardami. Bierzemy odpowiedzialność za nasze usługi bez ograniczeń, co pozwala nam skutecznie budować wizerunek i naszą markę, wzmacniać wiarygodność i Państwa zaufanie do naszej firmy.

  Data dodania: 26 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe Dźwigland Gdańsk »

  USŁUGI DŹWIGOWE Dźwigland jest firmą która działa kolanie w Województwie Pomorskim. Przeważnie można nas spotkać w mieście Gdańsk tak że w miastach Tczew, Starogard Gd czy Trójmiasto. Firma oferuje wynajem żurawi, dźwigów samojezdnych dźwig, żuraw oraz Doświadczenie. W związku z tym, że branża w której działamy należy do jednej z bardziej niebezpiecznych, kluczowym dla nas zadaniem jest przestrzeganie przepisów BHP i dbanie o prawidłowo przygotowane stanowiska pracy. Wszystkie używane przez nas maszyny samochodowe posiadają niezbędne zabezpieczenia i aktualne badania UDT. Wykorzystywane przy pracy haki oraz liny mają atesty, które spełniają wymogi Unii Europejskiej. W skład naszego gdańskiego personelu wchodzą tylko i wyłącznie wykwalifikowani operatorzy dźwigów z wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 03 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • ACCESS Detektywistyczne Biuro Śledcze »

  Specjalizujemy się w rozwiązywaniu różnego rodzaju spraw m. in wykrywanie zdrad oraz ich dokumentowanie, poszukiwaniem osób zaginionych, ukrywających się czy też poszukiwanych. Przy realizacji zleceń dbamy o dyskrecję klienta, mając świadomość, że sprawy powierzane nam, są intymnymi szczegółami z życia klienta. Kontakty, które posiadamy pozwalają nam na dokonywanie ustaleń dla klienta nie tylko na terenie Unii Europejskiej ale również na całym świecie.

  Data dodania: 13 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Reklama na/w autobusach-Gdańsk, Sopot, Gdynia »

  Reklama na/w autobusach ZTM Gdańsk i ZKM Gdynia, świetnie umiejscowiona, przyciągająca tłumy - 600 000 pasażerów dziennie, 18 000 000 pasażerów miesięcznie. Agencja Reklamowa 21km, to początek nowego rozdziału komunikacji na Pomorzu w Trójmieście i okolicy. Zapraszamy do współpracy i zapewniamy indywidualne i elastyczne podejście do każdego klienta. To absolutnie nadrzędne cechy naszej pracy z partnerami biznesowymi.

  Data dodania: 02 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Toner-Ricoh | Serwis Urządzeń Ricoh Nashuatec »

  Oferujemy Państwu wyspecjalizowany serwis urządzeń biurowych Ricoh i Nashuatec na terenie Trójmiasta / #Gdynia, #Sopot, #Gdańsk/ i okolic w obrębie 50 km poparty 15 letnim doświadczeniem. Krótki czas reakcji serwisu /6 godz. / od momentu zgłoszenia, doradztwo oraz bezpłatny dojazd. Oferujemy bezpłatną dostawę zamówionych materiałów, jak i transport serwisowanego sprzętu na terenie Trójmiasta. Jesteśmy do usług naszych Klientów pod numerem telefonu: +48 664 038 083.

  Data dodania: 07 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dom Towarowy Walter »

  Walter Dom Towarowy - to wyjątkowa przestrzeń w sercu Sopotu – znajduje się tuż przy Molo. Można tu dobrze zjeść, zrobić zakupy odzieżowe i zrelaksować się przy muzyce na żywo.

  Oferta obiektu to:

  - Restauracja Walter z regionalną, ale również nowoczesną kuchnią fushion i pozycjami zagranicznymi. Szefem kuchni jest Tomasz Szydzikowski, którego dania znalazły się na liście dziedzictwa kulturowego RP,

  - Bistro Walter z szerokim wachlarzem śniadań, zup, past i mięsnych dań głównych,

  - Sklepy odzieżowe znanych marek – największy w Polsce salon Desigual, a także Quicksilver, NA-KD czy DC.

  Dom Towarowy Walter to także świetne miejsce na relaks z przyjaciółmi. Cyklicznie odbywają się tutaj koncerty jazzowe najwybitniejszych trójmiejskich muzyków. Wśród wielu ogromnych centrów handlowych, obiekt wyróżnia kameralny, ponadczasowy styl. Z ciekawostek – ten kultowy sopocki budynek, powstał już w 1907 roku i od początku miał funkcję handlowo – usługową.


  Dom Towarowy Walter Trend i Smak

  Adres: Bohaterów Monte Cassino 61, 81-767 Sopot


  Godziny otwarcia:

  poniedziałek 10:00–20:00
  wtorek 10:00–20:00
  środa 10:00–20:00
  czwartek 10:00–20:00
  piątek 10:00–20:00
  sobota 10:00–20:00
  niedziela 10:00–20:00

  telefon: 795 093 948


  http://domtowarowywalter. pl/

  Data dodania: 04 01 2020 · szczegóły wpisu »