Strony związane z hasłem 'pompy ciepła':

 • Systemy klimatyzacji i wentylacji - aginstalacje.pl »

  A. G. Instalacje to profesjonalny sklep internetowy z systemami klimatyzacji i wentylacji do Twojego domu, biura i firmy. Oferujemy największy wybór produktów znanych producentów.
  Klimatyzatory – powiew przyjemnego chłodu.
  Utrzymanie odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu i zapewnienie sobie, bliskim oraz pracownikom stałego dostępu do świeżego powietrza to priorytety wielu z nas. Stały się one standardami nowoczesnego budownictwa, stawiając jednocześnie przed budowlańcami i inwestorami wysokie wymagania, którym muszą sprostać już na etapie projektowania budynków. Kiedy na rynku pojawiły się pierwsze systemy klimatyzacji, były one uznawane za udogodnienie dedykowane tylko wybranym klientom, dzisiaj obecne są w coraz większej ilości budynków nie tylko komercyjnych, ale również mieszkalnych.
  Sklep z klimatyzacją oferujący szeroki wybór urządzeń stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego społeczeństwa. Dbamy o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów, na które składają się jakość klimatyzatorów, ich innowacyjność, ale także ceny adekwatne do ich możliwości. Mamy świadomość, że naszym klientem jest osoba poszukująca rozwiązania doskonałego – klimatyzatory mają być energooszczędne, wydajne, proste w obsłudze, o estetycznym designie i spełniające funkcję nie tylko chłodzenia pomieszczeń, ale także oczyszczania powietrza.

  Data dodania: 22 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Klimatomat Montaż i Serwis Klimatyzatorów »

  Klimatomat oferuje wysokiej jakości usługi montażu systemów klimatyzacji i pomp ciepła, w tym przeglądy, konserwację i dezynfekcję układów klimatyzacji oraz jej naprawy. Rozwiązania dostosowujemy do wymagań klienta. Przeprowadzamy montaż i serwis klimatyzatorów dla różnych klientów: firm, biur, osób prywatnych, organizacji, spółdzielni, instytucji. Nasze systemy opieramy na sprzęcie renomowanych firm takich jak Hitachi, Mitsubishi, Lg, Samsung, Rotenso i inne. Dbamy o pełną satysfakcję Klienta zarówno indywidualnego jak i biznesowego i bezpłatnie doradzamy właściwy dobór urządzeń.

  Data dodania: 06 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gruntowe pompy ciepła »

  Przedsiębiorstwo GEJZER powstało w 1988 roku. Przez wieloletnią działalność firmy uzyskaliśmy firmę działającą na europejskim rynku. Swoją drogę zaczęliśmy od montażu instalacji centralnego ogrzewania. Doświadczenie zdobyte podczas montażu kilkuset instalacji sprawiło, że zdecydowaliśmy wykonać własny projekt urządzenia. W 2000 roku stworzyliśmy pierwszą pompę ciepła. Produkt unowocześnialiśmy do 2014 roku, gdzie został zastosowany kolorowy ekran LCD oraz połączenie do Internetu. Aktualnie tworzymy najnowszy projekt, który będzie posiadał 7 calowy wyświetlacz oraz system obsługujący urządzenie w nanosekundach. Dzięki naszym produktom klienci mają szanse zdobyć dodatkowe dofinansowanie na ekologiczne źródło ciepła. Głównym atutem pompy ciepła jest zerowa produkcja dwutlenku węgla oraz bardzo cicha praca.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »