Strony związane z hasłem 'opinie':

 • Kwiaty Pomarańczy »

  Blog kosmetyczny o tematyce urodowej prowadzony przez Panią biotechnolog. Recenzje i opisy perfum, kosmetyków, produktów drogeryjnych, porady dotyczące zdrowia i użytkowania kosmetyków. Dzięki zdjęciom można z łatwością ocenić produkt samemu i zdecydować się na kupno. Recenzje ułatwią decyzję o tym czy produkt wart jest swojej ceny i w jaki sposób najlepiej go używać. Główną tematyką bloga pozostają perfumy ale w niedługim czasie planowany jest rozwój tematyki od pielęgnacji do kosmetyków kolorowych i naturalnych. Możecie liczyć na ciekawe porady i najnowsze wiadomości z zakresu kosmetologii i wiedzy o produktach, zagrożeniach i innowacjach w branży kosmetycznej.

  Data dodania: 02 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Business Management - Business Management »

  Celem naszego wydawnictwa jest rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa oświatowego i prawa podatkowego. W naszych opracowaniach omawiamy najważniejsze regulacje dotyczące powyższych dziedzin oraz udostępniamy rzetelne i kompleksowe wyjaśnienia. Nasze portale internetowe dają szybki dostęp do codziennych aktualności z zakresu gospodarki, kadr, płac, zus, finansów, oświaty, bhp. Oprócz aktualności proponujemy Państwu bazę ujednoliconych przepisów prawa, a także narzędzia niezbędne do prowadzenia biznesu: druki HR, wskaźniki, kalkulatory, kursy walut, interpretacje podatkowe, orzecznictwo. Nasi Klienci mają dostęp do bazy odpowiedzi na pytania skierowane do naszych Ekspertów oraz możliwość zadawania indywidualnych pytań.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gadżeciara - Kobieta testuje »

  Gadżeciara-kobieta testuje nowości. Gadżety okiem kobiety nie tylko dla kobiety. Tylko i wyłącznie rzetelne recenzje. Bez wpisów sponsorowanych. Testy odkurzaczy automatycznych iRobot Roomba, iLife, Roborock s50, iRobot Braava. Chińskie gadżety z Gearbest. Zakupy z Chin, kody rabatowe Gearbest. Mop parowy Silvercrest, odkurzacz do okien Silvercrest. Testy produktów z Lidla. Kuchnia solgaz test.

  Data dodania: 01 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dyskusje, porady, opinie - Duzeforum.online »

  Platforma, gdzie każdy może rozmawiać z innymi na różne tematy, omawiać rozmaite zagadnienia, zdobywać opinie wielu osób. Podróże, kariera i praca, hobby, zdrowie i medycyna, dom i ogród, zwierzęta, kuchnia i wiele innych. To miejsce dla użytkowników poszukujących porad podczas zakupu nieruchomości, dolegliwości chorobowych u zwierzaka, zainteresowań, przepisów kulinarnych, etc.

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »