Strony związane z hasłem 'księgowość':

 • KAWECCY Biuro rachunkowe »

  Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie prowadzi kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, doradztwo podatkowe, kadry i płace.

  Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.

  PROMOCJA:

  KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.

  Obsługujemy firmy: transportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i wiele innych.

  Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Katowice i nie tylko.

  Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia.

  ZMIEŃ KSIĘGOWĄ NA NASZE BIURO RACHUNKOWE!

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Business: księgowość, podatki Jelenia Góra »

  Biuro Rachunkowe BUSINESS to grupa wykwalifikowanych pracowników rachunkowości. Swoje bogate doświadczenie i profesjonalizm oferuje klientom prowadzącym działalność gospodarczą. Jest pomocna w rozliczaniu podatków, składek na ubezpieczenie społeczne, oferuje doradztwo finansowe i służy radą. Fachowość i rzetelność to właśnie cechy biura.

  Data dodania: 13 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Oferujemy kompleksowe usługi księgowo-finansowe dla firm. Zapewniamy obsługę rachunkową spółek prawa handlowego, działalności gospodarczej i różnego rodzaju organizacji pozarządowych m. in związki zawodowe, fundacje czy stowarzyszenia. Zakres usług obejmuje księgowość, doradztwo podatkowe i biznesowe, zarządzanie wynagrodzeniami oraz usługi głównego księgowego. Zespół naszych księgowych posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu gwarantujemy usługi finansowe na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 11 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Postaw na współpracę z rzetelnym biurem rachunkowym

  Postaw na współpracę z rzetelnym i profesjonalnym biurem rachunkowym, a więc czymś na czym bez wątpienia możesz skorzystać oraz co najważniejsze takie biuro rachunkowe Warszawa to alternatywa a tym samym opcja za którą przemawia wiele zalet.

  Przede wszystkim nasza firma ma pewność, iż za całą rachunkowość Warszawa odpowiadać będą specjaliści dla których księgowość i prowadzenie wspomnianej rachunkowości nie jest niczym trudnym. Zatem możemy być pewni, iż najzwyczajniej w świecie nie tylko skorzystamy ale jednocześnie zyskamy na takim właśnie rozwiązaniu, co najważniejsze dostrzeżemy pewne profity z tego tytułu, co do czego nie ma jakichkolwiek wątpliwości. Dlatego niech nie dziwi sytuacja w której biuro rachunkowe jest w dalszym ciągu naszym pierwszym oraz najczęściej podstawowym wyborem gdy idzie o prowadzenie dokumentacji finansowej nawet niewielkiej czy też początkującej firmy Warto co oczywiste uwzględnić w tej sytuacji wszystko co takie miejsce ma nam do zaoferowania w pełnym tego słowa znaczeniu.

  Data dodania: 17 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Sigmapartner.pl - pełna księgowość »

  Czy zauważyłeś, że z roku na rok regulacje prawne dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej są coraz bardziej skomplikowane? Czy odnosisz wrażenie, że studiowanie ich wymaga coraz więcej wysiłku? Zaniedbanie czynności, która jest narzucana przez nowe przepisy prawne może skutkować poważnymi konsekwencjami. Biuro rachunkowe sigmapartner. pl realizuje takie zadania wymagające comiesięcznej pieczołowitości jak np. jak pełna księgowość. Nie straszna mu jest także księgowość spółki z o. o. Jest ono w stanie wykonać dla właściciela firmy przekształcenie jednoosobowej działalności w spółkę. Biuro rachunkowe cennik ma dopasowany do potrzeb obsługiwanych firm. Zadowolony z niego będzie samozatrudniony jak i zarząd firmy zatrudniającej kilkuset specjalistów. Kompetentne biuro rachunkowe to nie tylko koszty związane z opłatami za jego usługi. To także pewność, że wszystkie operacje związane z podatkami, zatrudnieniem pracowników są prowadzone zgodnie z literą prawa. Fachowe biuro rachunkowe to także doradztwo w zakresie: obniżenia kosztów, polityki inwestycyjnej, nadchodzących zmian w przepisach dotyczących firm. Zapamiętaj - biuro rachunkowe Luboń - to źródło korzyści dla twojej firmy.

  Data dodania: 04 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Węgrzce »

  Biuro rachunkowe - Alicja Podlasko. Doświadczenie, rzetelność i profesjonalizm, Certyfikat Ministerstwa Finansów, Ubezpieczenia OC dla Biur Rachunkowych, Indywidualne podejście do klienta, Praca na profesjonalnym programie. Prowadzenie ksiąg rachunkowych pełna księgowość, Prowadzenie książki przychodów i rozchodów, Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej w tym elektroniczna obsługa ZUS., Prowadzenie uproszczonej ewidencji księgowej ; ryczałt, karta podatkowa., Sprawozdania GUS, Prowadzenie ewidencji środków trwałych, Pełnomocnictwo przed US i ZUS.

  Data dodania: 25 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • EURO FINANCE - Księgowość Warszawa »

  EuroFinance specjalizuje się w zakresie usług księgowych. To nowoczesna, prężnie rozwijająca się firma, która doskonale zna przepisy i praktyki gospodarcze na rynku polskim, utrzymując przy tym najwyższe standardy obsługi klienta. Misją firmy jest przekształcanie profesjonalnej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w sukcesy i bezpieczeństwo klientów. W ofercie można znaleźć zarówno usługi księgowe o różnym profilu działalności i formie prawnej, jak i audyty, szkolenia z kursami czy doradztwo księgowe i podatkowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie http://euro-finance. pl. W razie pytań zachęcamy do kontaktu mailowego renata.kowalska@euro-finance.pl lub telefonicznego 608 658 212.

  Data dodania: 28 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kielce »

  To profesjonalne biuro podatkowe znajdujące się na terenie Kielc. Firma oferuje rzetelną i kompleksową usługę księgowo-podatkową. W naszej ofercie otrzymują Państwo doradztwo podatkowe, księgowość, kadry i płace, wirtualne biuro, jak również wspomagają klientów przy kreowaniu polityki finansowej oraz optymalizacji podatkowej. Pomagamy zarówno rozpoczynaniu działalności jak i przy zmianie biura rachunkowej oraz gdy chcą zrezygnować Państwo z własnej księgowości. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą na stronie internetowej http://swiat-podatkow. pl/ lub poprzez kontakt telefoniczny 509295253 lub mailowy biuro@blachnio.pl

  Data dodania: 07 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bilans Forte Biuro Rachunkowe »

  Nasze biuro rachunkowe działa na rynku już sporo lat,
  przeto również wszelkiemu
  osobnikowi mamy możność
  zaprezentować posługi, które
  oparte są nie jedynie o szeroką oraz
  wszechstronną wiedzę, lecz też o doświadczenie.
  Doradzamy w kwestiach wszelkim
  klientom, nie tylko firmom i
  korporacjom, ale też jednostkom
  osobistym. Wiemy jak zagmatwana jest
  księgowość, oraz liczenie
  prywatnych finansów, przeto
  oferujemy wszelkiego dnia fachową
  i doskonałą pomoc, na jakiej przenigdy się nie zawiedziesz. Nasze
  usługi są stale na
  najważniejszym poziomie.

  Data dodania: 06 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Talented Księgowość Kraków »

  Postaw na nowoczesne usługi księgowe proponowane w Krakowie przez to biuro rachunkowe. Bądź pewien, że sprostają wszystkim Twoim potrzebom i należycie zajmą się obsługą Twojej działalności. Młoda, energiczna, a równocześnie mająca już doświadczenie kadra księgowych, w której każda księgowa zajmuje się przypisanymi jej klientami, zawsze jest na bieżąco z tym co dzieje się w firmie klienta, dzięki czemu może szybko reagować i udzielać wsparcia. Biuro księgowe proponuje również obsługę dla klientów zagranicznych, w języku angielskim lub hiszpańskim. Decydując się na podjęcie współpracy z nimi masz zapewnioną pomoc, którą uzyskasz w każdej chwili. Dokumenty możesz dostarczać do jednej z dwóch placówek biura rachunkowego, zlokalizowanych oczywiście w Krakowie. Masz pytania? Jesteś zainteresowany? Umów się na spotkanie, a otrzymasz indywidualną ofertę, w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb.

  Data dodania: 18 02 2020 · szczegóły wpisu »