Strony związane z hasłem 'kancelaria':

  • Iuriso - odszkodowania i windykacja - Tarnów »

    Kancelaria IURISO z Tarnowa zajmuje się pomocą prawną osobom, które starają się o odszkodowania lub mają trudności przy windykacji należności. Odszkodowania mogą dotyczyć zaniżonych wypłat z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych lub wypadkowych. Sprawy mogą dotyczyć zdarzeń mających miejsce 20 lat wstecz. Prawnicy współpracujący z kancelarią Iuriso w imieniu swoich klientów występują w firmach ubezpieczeniowych i w sądach, na każdym etapie postępowania. Prawnicy pomogą uzyskać zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia, rentę lub odszkodowanie za zniszczone mienie. Odszkodowania w Tarnowie pomaga uzyskać kilka kancelarii prawnych ale tylko kancelaria Iuriso współpracuje z tak dużą liczbą doświadczonych prawników. Dla nich odszkodowania i prawo ubezpieczeniowe nie mają tajemnic.
    Kancelaria Iuriso pomaga także w sprawach dotyczących windykacji należności od dłużników. Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę takich przeterminowanych należności na wszystkich etapach postępowania. Zarówno na etapie postępowania polubownego jak i też sądowego i egzekucyjnego. Sprawy mogą dotyczyć dłużników z Tarnowa jak i również z dowolnej miejscowości w Polsce. Osoby zainteresowane ofertą kancelarii mogą zapoznać się ze szczegółami na firmowej stronie internetowej kancelarii.

    Data dodania: 17 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Porady prawne Wołów - adwokatpietryka.pl »

    Adwokat Patrycja Pietryka jest absolwentką wydziału Prawa, Administracji i Ekonomi na Uniwersytecie Wrocławskim. Podczas aplikacji adwokackiej współpracowała z wieloma kancelariami z terenu Dolnego Śląska. Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycji Pietryki, która siedzibę ma w Wołowie przy ulicy Piastów Śląskich, świadczy porady prawne osobom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Kancelaria wykonuje porady prawne z zakresu: prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego i prawa pracy. Kancelaria może przygotować oraz opiniować umowy handlowe, statuty spółek handlowych. Adwokat Patrycja Pietryka może reprezentować swoich klientów przed sądami powszechnymi i instytucjami państwowymi nie tylko w Wołowie ale w dowolnym miejscu w Polsce. Może także uczestniczyć w negocjacjach i mediacjach dotyczących prawa gospodarczego lub handlowego. Kancelaria. Na stronie internetowej kancelarii istnieje możliwość uzyskania porad prawnych online po wypełnieniu stosownego formularza. Więcej informacji można znaleźć na firmowej stronie kancelarii.

    Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • AdwokatDoniec.pl - Gorlice i Jasło »

    Kancelaria Adwokacka w Gorlicach przy ul. Bieckiej 76, prowadzona przez adwokata Sebastiana Dońca, świadczy pomoc prawną na terenie powiatów Gorlice i Jasło. Właściciel kancelarii, adwokat Sebastian Doniec, jest absolwentem prawa i anglistyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Adwokat posiada bogate doświadczenie prawnicze nabyte jeszcze podczas aplikacji adwokackiej odbywanej w renomowanych kancelaria prawniczych. Doświadczenie to zostało ugruntowane podczas prowadzonej samodzielnej praktyki adwokackiej. Dzięki temu doświadczeniu zawodowemu i posiadanej wiedzy prawniczej adwokat ten skutecznie reprezentuje swoich klientów przed sądami i instytucjami państwowymi. W ramach prowadzonej działalności prawniczej adwokat świadczy porady prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego i pracy mieszkańcom i firmom z terenu powiatów Gorlice i Jasło. Jest to m. in sporządzanie pism procesowych, przygotowywanie i opiniowanie umów handlowych oraz wykonywanie ekspertyz prawnych. W takich miastach jak Gorlice czy Jasło adwokat jest bardzo szanowaną osobą i godną zaufania. W obecnych czasach bardzo wzrasta znaczenie prawników w życiu codziennym z racji coraz większym znaczeniu prawa w życiu codziennym oraz coraz większej jego zawiłościom.

    Data dodania: 18 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Porady prawne w Tarnowie - kancelaria.tarnow.pl »

    Radcy prawni Agata Baran i Tomasz Leśniak świadczą porady prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców w Tarnowie i okolicy. Obaj prawnicy mają swoje kancelaria prawne zlokalizowane w tym samym budynku w Tarnowie, dzięki czemu często współpracują przy bardziej skomplikowanych sprawach. Ich porady prawne dotyczą spraw z takich dziedzin jak prawo pracy, prawo medyczne, prawo rodzinne, prawo cywilne i prawo karne. W ramach porad prawnych prawnicy ci mogą występować w imieniu swoich klientów przed sądami lub instytucjami państwowymi nie tylko w Tarnowie ale także w dowolnej miejscowości w Polsce. Porady prawne mogą dotyczyć także sporządzeniu pisma procesowego, umowy handlowej lub opinii prawnej. Radcowie ci mogą uczestniczyć w różnego rodzaju negocjacjach lub mediacjach. Dominuje takie przekonanie iż radca prawny jest gorszym prawnikiem niż adwokat. Wynika to może z tego, że do niedawna jeszcze radca prawny miał mniejsze uprawnienia prawne niż adwokat. Zaprzeczeniem tego jest przykład radców prawnych Baran i Leśniak, którzy w swoich uprawnieniach zawodowych w niczym nie ustępują adwokatom. Mogą oni świadczyć porady prawne takie same jak adwokaci.

    Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Adwokacka - adwokat-jaslo.com »

    Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne w Jaśle. Właścicielem kancelarii jest adwokat Sebastian Doniec, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Kancelaria adwokacka świadczy usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak i też dla klientów biznesowych i instytucjonalnych z Jasła i okolicznych miejscowości. Kancelaria adwokacka oferuje osobom prywatnym usługi mające na celu niesienie wszechstronnej pomocy prawnej. Szczegółowe warunki pomocy ustalane są indywidualnie z klientami w oparciu o wcześniejszą analizę spraw. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi kancelaria adwokacka współpracuje z biegłymi różnych specjalności. Przedsiębiorcom i instytucjom kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną w ramach umowy stałego zlecenia lub w formie pojedynczych zleceń mających na celu rozwiązanie konkretnego problemu prawnego lub faktycznego. Adwokaci kancelarii wykonują porady i konsultacje prawne oraz przygotowywanie pism procesowych, reprezentację klientów, sporządzanie umów różnego rodzaju, prowadzenie negocjacji. Honorarium adwokatów pracujących dla kancelarii może być w formie ryczałtu, stawki godzinowej lub opłaty miesięcznej. Kancelaria adwokacka oferuje studentom i absolwentom prawa z Jasła współpracę, na indywidualnie uzgodnionych warunkach.

    Data dodania: 21 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Andrzej Mokrzycki - Kancelaria Adwokacka w Słubicach »

    Kancelaria adwokacka mieści się przy ul. Bohaterów Warszawy 3/16 w Słubicach nad Odrą. Założona została i prowadzona jest stale przez adwokata Andrzeja Mokrzyckiego.

    Kancelaria ukierunkowuje swoje usługi i ofertę zwłaszcza dla osób z województwa lubuskiego. Gorzów Wlkp., Kostrzyn nad Odrą, Sulęcin, Ośno Lubuskie, Rzepin czy Słubice adwokat otwarty jest na współpracę z klientelą z tych i nie tylko tych miejscowości. Możliwa jest oczywiście także współpraca w innych regionach kraju. Usługi prawne świadczone są zarówno dla osób fizycznych, jednosobowych przedsiębiorców, jak i podmiotów gospodarczych, w tym dla klientów mieszkających stale za granicą, a mających swoje sprawy w Polsce.

    Adwokat oferuje zwłaszcza pomoc prawną i poradnictwo prawne, reprezentację w sprawach sądowych i administracyjnych, w czym zawiera się między innymi sporządzanie różnorakich pism prawnych i umów np. w sprawach karnych, cywilnych, rodzinnych, spadkowych, pracowniczych i gospodarczych oraz w sprawach administracyjnych i przede wszystkim odszkodowawczych. Priorytetem dla kancelarii jest interes klienta i każdorazowo przedsiębrane czynności i środki w konkretnej sprawie zmierzają do zachowania i jak najlepszego zabezpieczenia interesu klienta, niezależnie od tego czy interes ten, a zarazem roszczenia klienta mają charakter materialny lub niematerialny.

    Data dodania: 06 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • KAWECCY Biuro rachunkowe »

    Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie prowadzi kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, doradztwo podatkowe, kadry i płace.

    Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.

    PROMOCJA:

    KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.

    Obsługujemy firmy: transportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i wiele innych.

    Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Katowice i nie tylko.

    Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia.

    ZMIEŃ KSIĘGOWĄ NA NASZE BIURO RACHUNKOWE!

    Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Business Management - Business Management »

    Celem naszego wydawnictwa jest rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa oświatowego i prawa podatkowego. W naszych opracowaniach omawiamy najważniejsze regulacje dotyczące powyższych dziedzin oraz udostępniamy rzetelne i kompleksowe wyjaśnienia. Nasze portale internetowe dają szybki dostęp do codziennych aktualności z zakresu gospodarki, kadr, płac, zus, finansów, oświaty, bhp. Oprócz aktualności proponujemy Państwu bazę ujednoliconych przepisów prawa, a także narzędzia niezbędne do prowadzenia biznesu: druki HR, wskaźniki, kalkulatory, kursy walut, interpretacje podatkowe, orzecznictwo. Nasi Klienci mają dostęp do bazy odpowiedzi na pytania skierowane do naszych Ekspertów oraz możliwość zadawania indywidualnych pytań.

    Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
  • SUBROSA Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego »

    SUBROSA Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego - wycena nieruchomości, domów, mieszkań, działek, obiektów przemysłowych i komercyjnych w Tychach, Mikołowie i Katowicach oraz innych miejscowościach na terenie województwa śląskiego. Rzeczoznawca Majątkowy Ewa Noszczyk. www. subrosa. biz

    SUBROSA Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego - wycena nieruchomości, domów, mieszkań, działek, obiektów przemysłowych i komercyjnych w Tychach, Mikołowie i Katowicach oraz innych miejscowościach na terenie województwa śląskiego. Rzeczoznawca Majątkowy Ewa Noszczyk. www. subrosa. biz

    Data dodania: 18 09 2018 · szczegóły wpisu »
  • Notariusz Olkusz - akt notarialny, umowy »

    Kancelaria Notarialna w Olkuszu Notariusz Agnieszki Adamczyk zapewnia Państwu:
    możliwość bezpośredniego kontaktu z notariuszem przed dokonaniem czynności notarialnej przebiegającego w miłej i przyjaznej atmosferze,
    możliwość ustalenia innych godzin dokonania czynności notarialnych, niż godziny urzędowania Kancelarii,
    bezpłatne porady prawne w zakresie dokonywanych czynności notarialnych,
    terminowe i profesjonalne załatwienie sprawy.
    W Kancelarii Notarialnej Notariusz Agnieszki Adamczyk uzyskają Państwo informacje w zakresie możliwości prawnych dokonywanych czynności, dokumentów niezbędnych do sporządzenia aktu notarialnego, wysokości taksy notarialnej oraz podatków i opłat, których obowiązek pobrania spoczywa na Notariuszu.
    W przypadku pojawienia się pytań bądź wątpliwości proszę o kontakt w dogodny dla Państwa sposób.
    Odpowiem na wszelkie Państwa pytania związane z zakresem świadczonych przez Kancelarię usług.
    Kancelaria czynna jest od Poniedziałku do Piątku w godz. od 8:00 do 16:00, a po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość dokonania czynności w innych godzinach, jak również w soboty i inne dni wolne od pracy.

    Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
  • Strona internetowa dla prawników »

    Strona internetowa dla kancelarii prawnej jest jednym z jej najważniejszych elementów w komunikacji z potencjalnymi klientami. Standard wykonania, kreatywność designu oraz łatwość i praktyczność w użytkowaniu wpływają na to jakich klientów przyciąga nasza kancelaria oraz jakie potencjalnie intratne zlecenia mogą być jej zaproponowane.

    Marka Cancelante powstała właśnie jako odpowiedź na potrzeby prawników, adwokatów i notariuszy potrzebujących realnego wsparcia w procesie budowy wiarygodnego wizerunku swoich kancelarii.

    Jako eksperci od marketingu oferujemy do dyspozycji doświadczony zespół projektowy, który zadba na każdym etapie realizacji o kompleksową i bezproblemową obsługę. Dla naszych klientów wykonujemy zarówno strony www kancelarii prawnych, jak i projekty graficzne wizytówek dla prawnika, broszur adwokackich lub rollupów dla notariusza.

    Przygotowane autorskie projekty, po akceptacji przez klienta drukujemy i wysyłamy do kancelarii w ciągu kilku dni roboczych - całkowicie bezpłatnie.

    Potrzebujesz strony www dla kancelarii? Sprawdź Cancelante - od projektu, przez wdrożenie po pakiety opieki nad stroną internetową realizujemy kompleksowo i poszanowaniem potrzeb naszych partnerów.

    Odkryj co marka Cancellate może zrobić dla Twojej kancelarii.

    Data dodania: 06 07 2018 · szczegóły wpisu »
  • Dubiel | Sawinda Kancelaria Radców Prawnych »

    Kancelaria radców prawnych skupia specjalistów w zakresie prawa cywilnego i podatkowego, prawa pracy, prawa rodzinnego, spadków i darowizn, a także prawa spółek handlowych. Niezależnie od tego czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, możesz skorzystać z usług wyspecjalizowanych radców prawnych. W ofercie znajduje się nie tylko porada prawna, ale także reprezentowanie na rozprawach, przygotowywanie dokumentów i wniosków, bieżąca obsługa przedsiębiorstwa i negocjacje z klientami.

    Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Szczecin »

    Kiedy potrzebujesz porady prawnej lub reprezentacji w sprawie sądowej zapraszamy do odwiedzenia naszej kancelarii w Szczecinie. Mamy duże doświadczenie poparte wieloma sukcesami. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych oraz firm. Specjalizujemy się w prawie cywilnym oraz gospodarczym, prawie pracy i ubezpieczeń oraz prawie budowlanym.

    Data dodania: 21 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Kancelaria Piotrowski Rolbiecka »

    Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, jak i podmiotom instytucjonalnym.

    Dzięki zdobytej wiedzy, a także bogatemu doświadczeniu, zespół radców prawnych Kancelarii wspiera Klientów w ich bieżącej działalności, w czasie postępowań sądowych, administracyjnych oraz egzekucyjnych. Prowadzi sprawy z zakresu prawa upadłościowego oraz naprawczego i restrukturyzacyjnego.

    Chcąc w pełni pomagać swoim Klientom, Kancelaria współpracuje m. in. z biurami rachunkowo – podatkowymi, kancelariami notarialnymi, komorniczymi, adwokackimi oraz radcowskimi, biegłymi rewidentami, geodetami, tłumaczami, a także projektantami oraz specjalistami z zakresu budownictwa. Kancelaria reprezentuje swoich Klientów na terenie całego kraju.

    Data dodania: 16 12 2018 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Zamość »

    Kancelaria Adwokacka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów dąży do zapewnienia im profesjonalnej i terminowo realizowanej pomocy prawnej podejmując niezbędne czynności mające na celu zabezpieczenie i ochronę interesów naszych Klientów. Zajmuje się obsługą prawną zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych z całej Polski jak i poza granicami kraju. Kancelaria ma swoją siedzibę w Zamościu jak i w Hrubieszowie. Zapewniamy szeroki zakres pomocy prawnej poprzez doradztwo, sporządzanie wszelkich pism procesowych na każdym etapie postępowania, w tym środków odwoławczych i zaskarżenia, jak i pomoc postępowaniu sądowym na każdym etapie sprawy we wszystkich instancjach. Uwzględniamy możliwości finansowe każdego klienta, dostosowując cenę usług jak i formę zapłaty do naszych Klientów.

    Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
  • Notariusze Katowice »

    Kancelaria znajduje się w willi w bliskim sąsiedztwie Sądu Okręgowego w Katowicach. Kancelaria Notarialna w Katowicach – Notariusz Agnieszka Dyszlewska-Tarnawska. Kancelaria notarialna Notariusza Agnieszki Dyszlewskiej-Tarnawskiej mieści się w Katowicach, przy ul. Francuskiej 57 (ulica rozpoczyna swój bieg od skrzyżowania z ulicą Warszawską, następnie krzyżuje się z ulicą Powstańców. ). Do naszych czynności notarialnych należy: Sporządzanie aktów notarialnych, Sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, Sporządzanie poświadczeń: – Własnoręczności podpisu, – Zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, – Daty okazania dokumentu, – Pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu, Doręczanie oświadczeń, Spisywanie protokołów (np. zgromadzeń organizacji społecznych, spółek).

    Data dodania: 08 02 2019 · szczegóły wpisu »
  • Adwokat Łukasz Kasza »

    Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Kaszy świadczy usługi prawne zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Obsługa prawna sprawowana przez Kancelarię przybiera formę zarówno doraźnej pomocy, jak i wieloletniej współpracy czy też prowadzenia złożonych spraw sądowych.

    Główne obszary praktyki adwokackiej

    Prawo gospodarcze
    Stała obsługa prawna firm, sporządzanie umów, opinii oraz zastępstwo procesowe.

    Prawo rodzinne
    Rozwody, separacje, sprawy alimentacyjne oraz z zakresu ustalenia prawa do opieki.

    Odszkodowania
    Spory z ubezpieczycielem, reprezentowanie klienta przedsądowe i sądowe.

    Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »
  • Porady prawne | Prawnik Kraków »

    Porady prawne z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego. Prawnik Kraków zaprasza.
    Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza merytoryczna i rozumienie potrzeb klienta. Zespół Kancelarii skupia unikalne doświadczenie i kompetencje, dzięki którym dostarczamy klientom trafione rozwiązania.

    Darmowa Porada Prawna
    Potrzebujesz porady prawnej? Skorzystaj z pomocy profesjonalnej kancelarii prawnej.
    513 435 122

    Data dodania: 19 06 2019 · szczegóły wpisu »