Projektowanie i aranżacja wnętrz pod klucz

Projektowanie i aranżacja wnętrz pod klucz Projektujemy wnętrza mieszkalne jak i usługowe. Naszym głównym celem są wnętrza funkcjonalne jak i estetyczne by były dostosowane do Waszych potrzeb.

1. Rozmowa o oczekiwaniach klienta i pomiar pomieszczeń. Następnie przejście do opracowania wyceny projektu, przedstawienie jej na spotkaniu i podpisanie umowy.
2. Przedstawienie projektów koncepcyjnych z wizualizacjami i wybranie przez klienta tej, która będzie realizowana i naniesienie zmian do całkowitej akceptacji inwestora.
3. Przygotowanie dokumentacji technicznej i zestawienia materiałów w celu realizacji projektu.
4. Realizacja projektu. Monitorowanie zamówienia, spotkania na budowie i współpraca z wykonawcami.


Decydując się na skorzystanie z usług 464 Studio, możesz wybrać jedną z poniższych opcji:
- projekt koncepcyjny - obejmuje szczegółowe koncepcje i konsultacje w wyborze najlepszego ustawienia,
- podstawowy projekt wnętrza - to projekt koncepcyjny poszerzony o realistycznie wizualizacje przestrzeni,
- kompleksowy projekt wnętrza - obejmuje wizualizację i szczegółowe koncepcje projektowanej przestrzeni, rysunki techniczne, konsultacje, projekty pomieszczeń wraz z rozmieszczeniem punktów elektrycznych i doborem osprzętu elektrycznego, projekty z rozmieszczeniem punktów wodno-kanalizacyjnych, zestawienie materiałów użytych w projekcie, kosztorys oraz podstawowy nadzór nad realizacją.
Więcej informacji na stronie: www. 464studio. pl
lub pod numerem: 665 842 323
Zapraszam do kontaktu!

Szczegóły strony 464studio.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę 464studio.pl:

Projektowanie i aranżacja wnętrz pod klucz

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • BAJOLA - Oznaczenia dla niewidomych, sciezki dotykowe »

  Nasza firma wykonuje produkty oraz usługi takie jak oznaczenia dla niewidomych czy ścieżki dotykowe dla osób niewidomych. Specjalizujemy się w tej brany juz od 5 lat, co chwile wdrażamy nowe technologie oraz udzielamy wieloletnich gwarancji co idąc w parze z niską ceną czyni nas firmą bezkonkurencyjną. Oznaczenia dla niewidomych są głównym bezpieczeństwem dla osób niewidomych, to na pinezkach i ścieżkach dotykowych opierają się osoby niewidomy - to zapewnia im bezpieczeństwo

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pellet Pabianice »

  Istniejemy na od 1999 r., nieustannie inwestujemy i rozwijamy się. W ciągu lat uzyskaliśmy wiedzę pozwalającą dostarczać produkt spełniający oczekiwania Naszych klientów. Nasza firma gwarantuje kompleksową, fachową i terminową usługę.
  Wartość energetyczna oferowanego przez Nas opału: Pelletu, czy Brykietu, porównywana jest z najwyższej jakości drewnem opałowy. Kupując Nasz Pellet masz gwarancję jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty!
  Ekologia i Ekonomia to nasz cel.

  Pellet, Pellet Pabianice, Pellet Łódzkie, Pellet Cała Polska
  www. waldijach. pl

  Pellet Barlinecki – to kolejna stała pozycja w naszej ofercie, którą nie trzeba przedstawiać. Wartość energetyczna Pelletu Barlinek, którą oferujemy porównywana jest z najwyższej jakości drewnem opałowy. Użytkowanie i obsługa kotłów na pellet nie wymaga codziennej i żmudnej pracy fizycznej, tak jak się dzieje w przypadku kotłów na koks, miał, czy węgiel.
  Granulki pelletu sprasowane pod wysoką temperaturą i ciśnieniem z suchych zmielonych i czystych trocin drzewnych. Pellet o średnicy 6 mm składa się w 100% z trocin iglastych. Skład Pelletu może się zmieniać z uwagi na przerabiane materiały drzewne.
  Kupując Nasz pellet masz gwarancję jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty.
  Oferujemy Pellet 6mm i 8mm w workach po 15kg (1x paleta 990kg)
  Zamów już dziś: tel. 793 925 401
  Dowóz gratis!

  Data dodania: 28 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Twój partner w obróbce metali - PROTEC Sp. z o. o. »

  PROTEC Sp. z o. o. Budowa Prototypów i Technika Wytłaczania. Produkujemy systemy rynnowe, mocowania do kolektorów i paneli fotowoltaicznych i solarnych. Twój partner w obróbce metali.


  Spółka Protec istnieje na rynku od 1991r. Produkcję haków, uchwytów do kolektorów i paneli fotowoltaicznych oraz różnych stalowych mocowań rozpoczęła w 2004 roku.

  Data dodania: 14 11 2018 · szczegóły wpisu »
 • Gast-Eko - bezpieczne nawierzchnie na plac zabaw »

  Mamy do zaoferowania bogatą ofertę produktów do wyposażenia placów zabaw, bezpiecznie nawierzchnie do nich - czy to poliuretanowe czy gumowe. Nasze produkty to przede wszystkim bezpieczna zabawa, sport i ruch w przyjemnym dla oka otoczeniu. Nawierzchnie przez nas proponowane niwelują wstrząsy, dzięki czemu skaczące i bawiące się dzieci mogą szaleć do bólu bez obaw o kontuzję. Płyty można wykorzystywać zarówno w przedszkolach, a elastyczne pokrycia świetnie nadają się na przy obiektach sportowych szkół czy miejsc gdzie przebywają osoby niepełnosprawne. Zastosowanie płyt znajdzie się również wewnątrz basenów, sal fitensowe a nawet stajni - ponieważ są antypoślizgowe. Maty są doskonałej jakości, wytrzymałe na ścieranie i co najważniejsze łatwe w montażu. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem na naszej stronie - z pewnością każdy znajdzie taki produkt, który urzeknie nie tylko dziecięce serce, ale i również starszego rodzica.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Architected Sound »

  Celem Architected Sound jest zapewnienie komfortu akustycznego oraz znalezienie najlepszych rozwiązań na zwiększenie świadomości odbiorców. Hałas otacza nas praktycznie na każdym kroku. Wpływa coraz gorzej na nasze zdrowie, pogarsza samopoczucie i często jest powodem spadku energii i efektywności w pracy oraz w życiu prywatnym. Architected Sound pomaga walczyć z tym problemem na terenie całej Polski.

  Data dodania: 28 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • DDD Czystość - usuwanie robaków kraków »

  Firma DDD Czystość oferuje profesjonalne usługi z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Firma ta posiada wiele lat doświadczenia w świadczeniu tego typu usług. Dzięki czemu jest w stanie zagwarantować najwyższy możliwy poziom usług. Firma ta gwarantuje usunięcie wszelkiego rodzaju zagrożeń.

  Data dodania: 13 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Prace ziemne Leśna »

  Prace ziemne, usługi transportowe. Oferuje wykonanie usług: transport ciężarowy - wszelkiego rodzaju kruszyw oraz innych materiałów sypkich tj. : piach, żwir, gruz, ziemia itp. Wywrotka 3-4 osiowa. Usługi koparką kołową. Firma zajmuje się m. in usługami koparka, koparko ładowarka oraz transportem wszelkiego rodzaju kruszyw i materiałów sypkich.

  Data dodania: 18 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie wnętrz Warszawa »

  oferuje Państwu swoje usługi w zakresie architektury wnętrz: rozplanowanie układu funkcjonalnego pomieszczeń, dobór kolorystyczny i dekoracyjny, oświetlenie dbając przy tym, aby wszystkie materiały i wyposażenie spełniały oczekiwania Inwestora, były estetyczne i trwałe. Bogactwo dostępnych materiałów wykończeniowych często powoduje, że samodzielne eksperymenty kończą się problemami a nierzadko także porażką. Do każdego projektowanego wnętrza podchodzimy indywidualnie, ponieważ.... każdy z nas jest inny... Inaczej funkcjonujemy, ubieramy się, zachowujemy, mamy różne zainteresowania, charakter, styl życia. Niektórzy z nas bardziej cenią sobie zacisze domowe lub szum morza niż wielkomiejski hałas.

  Data dodania: 18 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnetrz Gdynia »

  D’ INTERIOR to powiązanie zdolności do kreowanie mieszkań i dużego doświadczenia. Dla nas najważniejszy jest odbiorca i jego zadowolenie. Dlatego projektując wnętrze stawiamy klienta na pierwszym planie, jego styl życia, zwyczaje oraz upodobania. Naszą ambicją jest łączenie estetyki piękna, harmonii oraz funkcjonalności wnętrza. Projekt pomieszczeń musi uwypuklać charakter oraz osobowość odbiorcy.

  W biurze korzystamy z ostatnich trendów z dziedziny designu, a także ponadczasowych rozwiązania. Zapraszamy na stronę www. d-interior. pl w celu poznania naszych projektów oraz oferty biura.

  Data dodania: 18 02 2020 · szczegóły wpisu »