Ochrona Warszawa

Ochrona Warszawa Special Services- Exclusive Security. Zajmujemy się ochrona osób, mienia, ochrona zespołów muzycznych i imprez, ochrona osobista oraz ochrona dzieci i osiedli mieszkaniowych w Warszawie. Profil naszej działalności to także ochrona małych i średnich imprez, przyjęć okolicznościowych, wyjazdów integracyjnych oraz zamkniętych spotkań. Jesteśmy firmą z branży ochrony- security, ale świadczymy również usługi detektywistyczne i prawne. Na zlecenie klienta prowadzimy audyt zabezpieczeń fizycznych i technicznych.

Szczegóły strony www.specialservices.waw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.specialservices.waw.pl:

Ochrona Warszawa

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Trans-Mila przeprowadzki Kraków, transport, utylizacja »

  Trans-Mila Przeprowadzki Kraków, świadczymy usługi transportowe, kompleksowe przeprowadzki na terenie Krakowa i okolic. Działamy na rynku od kilku lat, posiadamy odpowiedni sprzęt do zabezpieczenia i przewozu ładunków. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, instytucje publiczne, firmy. Opróżniamy mieszkania, biura, strychy.

  Data dodania: 18 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem leżaków »

  RekMedia: wypożyczalnia reklam. Sprzęty wypożyczalni: leżaki wynajem namioty, namioty wynajem, podłoga do namiotu, wypożyczenie podłogi do namiotów, namioty na wynajem, namioty imprezowe, namioty imprezowe wypożyczalnia, hel, wypożyczalnia mebli eventowych, wypożczalnia eventowa, wypożyczalnia mebli, meble eventowe, kordony, ścianki ekspozycyjne, stoły koktajlowe wynajem, sztalugi wynajem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 29 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przywróć Blask | Auto detailing Ochrona lakieru Lublin »

  Profesjonalne studio kosmetyki samochodowej w Lublinie. Zapraszamy! Jeśli Twoje auto straciło dawny blask, a chcesz by znów wyglądało jak nowe, zgłoś się do nas.

  Przywrócimy blask zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz pojazdu. Oferujemy przede wszystkim korekty lakieru, aplikacje powłok ceramicznych, a także czyszczenie, renowację skór i pranie tapicerki.

  Data dodania: 02 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika siłowa - Serwis Hydrauliczny | BIBUS MENOS »

  Oferujemy serwis hydrauliki siłowej, a w tym przede wszystkim:
  - naprawa pomp hydraulicznych (tłoczkowych i zębatych),
  - regeneracja pomp hydraulicznych (tłoczkowych, zębatych),
  - naprawa silników hydraulicznych (tłoczkowych, orbitalnych, zębatych),
  - regeneracja silników hydraulicznych (tłoczkowych, orbitalnych, zębatych),
  - naprawa i regeneracja orbitroli.

  W ramach prowadzonych przez nas usług serwisowych pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych częściach i komponentach producentów.

  W zakładzie w Gdańsku zajmujemy się także projektowaniem i produkcją takich elementów jak:
  - agregaty filtracyjne,
  - zasilacze hydrauliczne,
  - zespoły pompowe,
  - napędy hydrostatyczne,
  - rozdzielacze hydrauliczne PVG (w tym PVG16, 32, 100, 120, 128 oraz 256), które są specyfikowane przez naszych wyszkolonych inżynierów na bazie komponentów Danfoss Power Solutions.

  Reprezentujemy takie znane firmy i marki jak:
  - Danfoss Power Solutions,
  - Kawasaki Precision Machinery,
  - Black Bruin,
  - Daikin,
  - Mahle,
  - Turolla,
  - Sun Hydraulics,
  - Argo-Hytos,
  - Rotary Power,
  - Wandfluh,
  - Voss,
  - Voswinkel,
  - Dofluid,
  - Duplomatic Oleodinamica,
  - Oesse,
  - Hydrotechynik,
  - MiniBooster.

  Oferujemy także usługi konstrukcyjne, projektowe, i szkoleniowe.

  Sprzedaż oraz usługi serwisowe realizujemy na terenie całego kraju za pośrednictwem sieci Biur Handlowych zlokalizowanych w głównych miastach Polski. Obecni jesteśmy zatem z branżą hydraulika siłowa w miastach: Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Łódź, Warszawa, Katowice, Kraków oraz Rzeszów.

  Data dodania: 12 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fxevents.pl »

  Agencja eventowa Poznań FXEvents to niezapomniana imprza integracyjna, wyjazd szkoleniowy i urodziny organizowane podczas wyjazdu survivalowego samochodami terenowymi w lesie. Agencje eventowe Wrocaław - FXEvents to niezapomniane gry miejskie i gry fabularna organizowane indywidualnie na życzenie klienta. Szybka akcja, konieczność podejmowania taktycznych decyzji, presja czasu to dodkonały sposób na integrację grupy kolegów i koleżanek z pracy. Imprezy integracyjne, na których trzeba się poznać.

  Data dodania: 25 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Oklejanie aut folią Warszawa »

  Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu zdobytemu w ciągu długoletniej już pracy w tej branży, fachowości oraz pasji, gwarantujemy wysoką skuteczność wszystkich podejmowanych przez nas działań. Oferujemy: plakaty, wizytówki, ulotki, tworzymy nowoczesne strony internetowe, oklejamy samochody, przyciemniamy szyby. Nasza Agencja Reklamowa może pochwalić się wieloma zrealizowanymi projektami. Obszarem naszego działania jest głównie Warszawa oraz Mińsk Mazowiecki, realizujemy jednak również zlecenia dla klientów z całej Polski.

  Data dodania: 20 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zamość »

  Kancelaria Adwokacka wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów dąży do zapewnienia im profesjonalnej i terminowo realizowanej pomocy prawnej podejmując niezbędne czynności mające na celu zabezpieczenie i ochronę interesów naszych Klientów. Zajmuje się obsługą prawną zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych z całej Polski jak i poza granicami kraju. Kancelaria ma swoją siedzibę w Zamościu jak i w Hrubieszowie. Zapewniamy szeroki zakres pomocy prawnej poprzez doradztwo, sporządzanie wszelkich pism procesowych na każdym etapie postępowania, w tym środków odwoławczych i zaskarżenia, jak i pomoc postępowaniu sądowym na każdym etapie sprawy we wszystkich instancjach. Uwzględniamy możliwości finansowe każdego klienta, dostosowując cenę usług jak i formę zapłaty do naszych Klientów.

  Data dodania: 24 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie konstrukcji Warszawa »

  Oferujemy kompleksowe usługi projektowe budynków jedno- i wielorodzinnych, biurowych, użyteczności publicznej, usługowo-handlowych, weryfikację dokumentacji projektowej, adaptację i modernizację budynków, sporządzanie opinii i ekspertyz technicznych, projekty rozbiórek oraz optymalizację projektów. Firma DAWAR zajmuje się kompleksowym projektowaniem, optymalizacją, modernizacją i adaptacją różnego rodzaju obiektów. Zakres usług wchodzi również sporządzanie opinii i ekspertyz budowlanych oraz projektów rozbiórek. Doświadczenie zdobyte przy projektach od domów jednorodzinnych do biurowców o powierzchni kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych pozwala firmie wykonać projekt inwestycji o różnej skali skomplikowania i powierzchni.

  Data dodania: 20 07 2019 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe Gdańsk »

  Usługi dźwigowe Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, pomorskie, wynajem

  Sprawdź naszą propozycję!!!
  Tworzymy nową jakość na rynku usług dźwigowych!!!

  Usługi dźwigowe do 250 ton.

  Usługi dźwigowe Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto, pomorskie, wynajem

  Sprawdź naszą propozycję!!!
  Tworzymy nową jakość na rynku usług dźwigowych!!!

  Usługi dźwigowe do 250 ton.

  Data dodania: 26 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Utylizacja mebli warszawa »

  Przeprowadzki prywatne w Warszawie i całej Polsce Jeżeli zmieniacie Państwo miejsce zamieszkania i chcecie, aby Wasze mienie zostało przetransportowane sprawnie oraz bezproblemowo – polecamy przeprowadzki prywatne mieszkań i domów, oferowane przez Logicar. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, którzy w pełni indywidualnie podchodzą do potrzeb Klientów i podejmują się nawet największych wyzwań. Profesjonalny transport mebli i wyposażenia domu Logicar to kompleksowy przewóz mebli, który oferujemy w Warszawie i innych miastach Polski. Dysponujemy odpowiednio przystosowanymi samochodami dostawczymi, dzięki którym realizujemy Państwa przeprowadzki tak szybko, jak to możliwe – nawet na większych odległościach

  Data dodania: 03 03 2020 · szczegóły wpisu »