KAWECCY Biuro rachunkowe

KAWECCY Biuro rachunkowe Nasze Biuro Rachunkowe KAWECCY z siedzibą w Będzinie prowadzi kompleksowe usługi księgowe: księgi handlowe (rachunkowe), książki przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałt, ZUS, VAT, PIT, CIT, deklaracje, rozliczenia, rejestracja i likwidacja firm, doradztwo podatkowe, kadry i płace.

Reprezentujemy Klienta przed Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Powiadamiamy o ważnych terminach za pośrednictwem telefonu, poczty e-mail lub SMS. Na życzenie Klienta oferujemy bezpłatny odbiór dokumentów. Doradzamy, jak zoptymalizować wysokość swoich przychodów i kosztów. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność danych na każdym etapie świadczenia usługi.

PROMOCJA:

KAŻDEJ NOWEJ FIRMIE ROZPOCZYNAJĄCEJ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ LUB ZMIENIAJĄCEJ BIURO RACHUNKOWE PROPONUJEMY OBSŁUGĘ KSIĘGOWĄ 2 MIESIĄCE GRATIS.

Obsługujemy firmy: transportowe i spedycyjne, motoryzacyjne, budowlane, finansowe, medyczne, usługowe, handlowe, projektowe, sklepy internetowe i wiele innych.

Prowadzimy firmy z woj. śląskiego z takich miast jak: Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Wojkowice, Siemianowice Śl. Bytom, Piekary Śl. Chorzów, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Katowice i nie tylko.

Pomagamy odzyskać podatek z zagranicy z takich krajów jak: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia.

ZMIEŃ KSIĘGOWĄ NA NASZE BIURO RACHUNKOWE!

Szczegóły strony www.kaweccygroup.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kaweccygroup.pl:

KAWECCY Biuro rachunkowe

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Lion’s Care »

  Profesjonalny zespół z wieloletnim doświadczeniem to nieoceniona pomoc w prowadzeniu własnej firmy – zarówno tej lokalnej, jak i o zasięgu globalnym. Niebezpieczeństwa i ryzyko są podobne. Różnią się tylko skalą.
  Szukasz lojalnych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmą się Twoimi potrzebami i rozwiążą każdy problem? Lepszego miejsca nie znajdziesz.
  Jako marka Lion’s Care zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Ciebie i Twojego biznesu. Głównymi obszarami naszych działań są obsługa prawna, doradztwo strategiczne, a także usługi concierge – wszystko w segmencie premium.
  Od lat wdrażamy najbezpieczniejsze i najbardziej efektywne rozwiązania biznesowe. Wszystkie one są zgodne z ciągle zmieniającą się sytuacją prawną i odpowiadają na aktualne trendy marketingowe i gospodarcze.
  Nieważne jak dużą firmę prowadzisz – zaopiekujemy się Tobą po królewsku!
  Kontakt:
  +48 22 300 80 00
  office@lionscare.pl
  Adres:
  Spektrum Tower 00-105 Warszawa, ul. Twarda 18, woj. Mazowieckie

  Data dodania: 16 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Joanna Karpeta - kompetencje menedżerskie »

  Stawianie oporu różnego rodzaju czynnikom w firmie i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, wiąże się też często z potrzebą podniesienia kompetencji menedżerskich bezpośrednich przełożonych. Kompetencje menedżerskie mają ścisły związek z jakością pracy, poprawą komunikatywności pomiędzy menedżerem a zespołem i podniesieniem efektywności pracy. jednym z najgorszych czynników obniżających poziom pracy jest wypalenie zawodowe. Czynników na to wpływających może być sporo a jednym z wielu jest chociażby np brak pochwał albo ignorowanie przez przełożonego lub po prostu przeciążenie pracą. Każdy menedżer chciałby móc efektywnie współpracować ze swoim zespołem, budować jego morale i być skutecznym w pracy. Jeśli są w tych kwestiach jakieś problemy warto zapisać się do doświadczonego trenera na coaching biznesowy. Na spotkaniu po wnikliwych rozmowach będziemy mogli dowiedzieć się właśnie jak podnieść kompetencje menedżerskie, jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu, jak móc kierować i komunikować się z zespołem.

  Data dodania: 05 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Business: księgowość, podatki Jelenia Góra »

  Biuro Rachunkowe BUSINESS to grupa wykwalifikowanych pracowników rachunkowości. Swoje bogate doświadczenie i profesjonalizm oferuje klientom prowadzącym działalność gospodarczą. Jest pomocna w rozliczaniu podatków, składek na ubezpieczenie społeczne, oferuje doradztwo finansowe i służy radą. Fachowość i rzetelność to właśnie cechy biura.

  Data dodania: 13 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna PiT Detektywi Poznań »

  Agencja detektywistyczna PiT Detektywi świadczy usługi detektywistyczne głównie na terenie Poznania i Wielkopolski, jeżeli jednak zgłoszona sprawa wymaga rozszerzenia działań, to obejmujemy zasięgiem całą Polskę.
  Pośród naszych usług kierowanych do osób prywatnych i firm znajdziecie wywiad gospodarczy, weryfikację danych osobowych i wiele innych.

  Data dodania: 22 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Business Management - Business Management »

  Celem naszego wydawnictwa jest rozpowszechnianie wiedzy dotyczącej przepisów prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa oświatowego i prawa podatkowego. W naszych opracowaniach omawiamy najważniejsze regulacje dotyczące powyższych dziedzin oraz udostępniamy rzetelne i kompleksowe wyjaśnienia. Nasze portale internetowe dają szybki dostęp do codziennych aktualności z zakresu gospodarki, kadr, płac, zus, finansów, oświaty, bhp. Oprócz aktualności proponujemy Państwu bazę ujednoliconych przepisów prawa, a także narzędzia niezbędne do prowadzenia biznesu: druki HR, wskaźniki, kalkulatory, kursy walut, interpretacje podatkowe, orzecznictwo. Nasi Klienci mają dostęp do bazy odpowiedzi na pytania skierowane do naszych Ekspertów oraz możliwość zadawania indywidualnych pytań.

  Data dodania: 15 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe »

  Oferujemy kompleksowe usługi księgowo-finansowe dla firm. Zapewniamy obsługę rachunkową spółek prawa handlowego, działalności gospodarczej i różnego rodzaju organizacji pozarządowych m. in związki zawodowe, fundacje czy stowarzyszenia. Zakres usług obejmuje księgowość, doradztwo podatkowe i biznesowe, zarządzanie wynagrodzeniami oraz usługi głównego księgowego. Zespół naszych księgowych posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu gwarantujemy usługi finansowe na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 11 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo dla firm i wsparcie specjalistów na rynku pracy »

  Doradztwo biznesowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zwiększanie wartości firmy poprzez szereg działań związanych z reorganizacją, optymalizacją i kontrolingiem wewnątrz firmy.

  Doradztwo Funduszom Private Equity w zwiększaniu wartości i reorganizacji spółek portfelowych.

  Przeprowadzanie audytów i identyfikacja problemów oraz proponowanie efektywnych rozwiązań dla Państwa firmy.

  Doradztwo specjalistom na rynku pracy.
  Kompleksowa pomoc podczas procesu rekrutacji w przygotowaniu materiałów aplikacyjnych i budowie profesjonalnego wizerunku.

  Data dodania: 16 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Ubezpieczeń Bezpieczny-Klient.pl »

  Agencja Ubezpieczeń Bezpieczny-Klient. pl zajmuje się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych dla klientów indywidualnych, firm, szkół
  i przedszkoli. Współpracujemy z rożnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

  Nasze placówki znajdują się w:
  Rogów
  Raciborska 25
  44-362
  Tel: +48 784 690 999

  Rydułtowy
  Raciborska 130
  44-280
  Tel: +48 668 219 352

  Email: biuro@bezpieczny-klient.pl

  Data dodania: 04 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Gliwice »

  Www. ad-tax. pl to adres firmy, która fizycznie mieści się w mieście Gliwice i jak wiadomo jest to firma zajmują się księgowością, a konkretniej rzecz ujmując w zakres możliwych usług jakie możesz w tym biurze mieć świadczone wchodzą takie kwestie jak:

  pomoc w bieżącym prowadzeniu działalności gospodarczej;
  pełna księgowość,
  pomoc przy prowadzeniu zeznań rocznych osób fizycznych;
  zwrot podatku VAT;
  weryfikacja ksiąg handlowych;
  sporządzanie wszelkiego rodzaju sprawozdań, np. do GUS;
  prowadzenie ewidencji VAT,
  pomoc przy sporządzaniu raportów finansowych i wniosków kredytowych;
  rozliczenia ZUS.

  Jak wiadomo cena ma znaczenie, zatem na samej stronie możesz też mieć możliwość przejrzenia cennika usług, dlatego też jeśli jesteś tym mocno zainteresowany to możesz na podstronie to uczynić.

  Data dodania: 12 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Beta-lab s.c. - firma godna polecenia! »

  Zapewne nie jednej osobie znana firma http://www. betalab. pl/ nie za wiele może mówić jeśli chodzi o kwestie związane z tym, czym się profesjonalnie zajmują. Bo jak komuś napiszę np., że zajmują się kalibracją urządzeń pomiarowych to na pewno nie każdy pojmie o co chodzi. Nie jest to wcale aż takie istotne, ale jeśli chodzi o fakt tego, że warto z nimi współpracować to już nie jedna osoba się na ten temat już wyraziła jasno, ponieważ na stronie widać sporo pozytywnych opinii w zakładce poświęconej tym, którzy zaufali.
  Z mojej strony mogę tylko napisać, że jeśli chodzi o same wzorcowanie to obejmują one takie kwestie jak:

  liniały i przymiary
  sprawdziany tłoczkowe
  sprawdziany gwintowe trzpieniowe i pierścieniowe
  kątowniki
  czujniki i przyrządy czujnikowe
  suwmiarki, przyrządy suwmiarkowe cyforwe i analogowe
  mikrometry i przyrządy mikrometryczne
  średnicówki
  kątomierze analogowe i elektroniczne,
  płytki wzorcowe
  przymiary
  kątowniki
  szczeliomierze.


  To co powyżej rozpisane jest tylko podstawą dlatego warto byłoby mieć możliwość wejścia bezpośrednio do nich na stronę i doczytania tego potem, dlatego też jeśli jeszcze tego nie uczyniłeś zachęcam do tego bardzo serdecznie. Warto też zajrzeć na podstronę "Zaufali nam" będziesz się czuł bardziej pewien w tej kwestii jeśli chodzi o to ile osób już zaufało Beta-lab s. c.. dla Twojej informacji czytelniku napiszę jeszcze, że posiadają też oni certyfikat ISO 17025.

  Data dodania: 22 02 2019 · szczegóły wpisu »