Gmina Postomino na starych kartach pocztowych

Gmina Postomino na starych kartach pocztowych Ziemia Postomińska na kartach pocztowych, pocztówki nie tylko przedstawiały miasta, niemal każda miejscowość posiadała swoje widokówki, na których przedstawiano charakterystyczne dla danej miejscowości motywy. Z okresu największego boomu pocztówkowego pochodzą motywy które dominują w ikonografii kartkowej do dziś. W przypadku wiosek są to obiekty sakralne, szkoły, dworce kolejowe, restauracje, ogólne widoki, budowle, doniosłe wydarzenia z życia mieszkańców.

Szczegóły strony postomino.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę postomino.com.pl:

Gmina Postomino na starych kartach pocztowych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Polska Jazda »

  Polska Jazda to profesjonalna i nastawiona na zdawalność oraz indywidualne podejście do kursanta szkoła jazdy z Wrocławia. Polska Jazda znajduje się na terenie strefy egzaminacyjnej na ulicy Wapiennej, umożliwiając tym samym bezproblemowy dojazd na miejsce komunikacją miejską. Szkoła podchodząc indywidualnie do kursanta dobiera odpowiednie metody nauki gwarantujące sukces. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 28 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pokoloruj Świat »

  Jesteśmy edukacyjną platformą dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

  Na naszej stronie znajdziecie różnego rodzaju materiały edukacyjne takie jak karty pracy, krzyżówki, wykreślanki itp. które można pobrać i wydrukować. Materiały te są świetnym testem dla dzieci w domu oraz szkole. Dzięki naszym materiałom dzieci ćwiczą pamięć, skupienie, logiczne myślenie, uczą się angielskiego ale również dobrze się bawią rozwiązując łamigłówki lub kolorując kolorowanki. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę rodziców oraz nauczycieli.

  Data dodania: 31 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy specjalistyczne angielski »

  Potrzebujesz nauczyć się specjalistycznego języka obcego serdecznie zapraszamy do Językomanii.
  Kursy specjalistyczne angielski język to podstawa by dopiąć umowę w między narodowym języku biznesowym. Na życzenie klienta organizujemy kursy u klienta. Kurs polega na aktywnej konwersacji w języku obcym dzięki czemu już na początku uczymy poprawnej wymowy języka angielskiego. Każde szkolenie jest dopasowane do umiejętności naszych klientów a prowadzone zajęcia urozmaicane są orginalnymi materiałami językowymi z prasy radia lub telewizji.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Diuna Kids to nowoczesne przedszkole prowadzone z pasją, spełniające normy placówki edukacyjnej i wymogi takich instytucji państwowych jak Straż Pożarna, Sanepid, Biuro Edukacji m. st. Warszawy.

  Z naszą pomocą zadbasz o przyszłość swojego dziecka i zagwarantujesz mu najlepszy start do dalszej edukacji. Zapewniamy nie tylko bogaty program zajęć oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, lecz także doskonałe warunki do nauki i zabawy, gwarantujące bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

  Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Ognisko Muzyczne w Nottingham muzyka śpiew rytmika »

  W Nottingham Polskie Ognisko Muzyczne.
  W ramach Ogniska Muzycznego proponujemy dzieciom jak również i dorosłym naukę gry na instrumencie. Oferta skierowana jest zarówno do osób, które nie miały styczności z instrumentem, jak i takich, które wcześniej uczyły się grać. Naukę można rozpocząć już od czwartego roku życia.

  Data dodania: 06 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki Gdańsk Wrzeszcz »

  Z zamiłowania do języka angielskiego w 2008 roku w Wejherowie powstała szkoła językowa English Target, która zyskała dobrą renomę i zaufanie klientów. W zakresie usług naszej szkoły były zajęcia indywidualne i grupowe a także zajęcia organizowane w siedzibach firm m. in. Ratpol, Logistal czy Areszt Śledczy w Wejherowie. Dynamiczny rozwój szkoły oraz zainteresowanie klientów nauką kolejnych języków obcych zainicjowały wprowadzenie programu nauki języka niemieckiego oraz otwarcie oddziału szkoły w Gdańsku. Poszerzenie oferty doprowadziło do przekształcenia nazwy na Lingua Target. Lingua Target to połączenie dwóch najbardziej znaczących języków obcych, angielskiego i niemieckiego. Jako absolwentki Uniwersytetu Gdańskiego – kierunek filologia angielska i filologia germańska, posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wieloletnią praktykę w nauczaniu języków obcych.

  Data dodania: 03 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego Poznań »

  Specjalizuję się w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z następujących dziedzin: prawo; ekonomia; rachunkowość; finanse; bankowość; ubezpieczenia; handel; UE. Wykonuję tłumaczenia poświadczone, opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego, wszelkich dokumentów dopuszczonych w obrocie handlowym i prawnym. Jako tłumacz przysięgły występuję podczas zawierania aktów notarialnych, w Urzędzie Stanu Cywilnego, w sądach, prokuraturach i na policji. Wykonuję tłumaczenia ustne konsekutywne i towarzyszące podczas spotkań biznesowych, konferencji, uroczystości, paneli dyskusyjnych, konferencji prasowych oraz zebrań i narad.

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - tłumaczenia korekta i redakcja tekstów »

  Wierzymy, że podstawą sukcesu w relacjach osobistych, zawodowych i biznesowych jest jakość języka, jakiego używamy. Bezbłędny w zakresie stylistycznym, kompozycyjnym i językowym tekst stanowi wizytówkę firmy, jak i każdego człowieka. Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie korekty, redakcji oraz opracowania tekstu. Zajmujemy się również tłumaczeniem z języka angielskiego oraz korektą tekstu w tym języku.

  Data dodania: 18 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • TOP automotive & Team Prevent »

  W 2018 odbyła się czwarta edycja Konferencji automotive. Osoby zaangażowanych, to prelegenci Konferencji, będący przedstawicielami VDA QMC oraz partnerów. Jednym z nich jest firma Team Prevent zajmująca się różnego rodzaju szkoleniami, m. in jakościowymi, na licencji VDA QMC, z ochrony środowiska a także kursy z pierwszej pomocy i przeciwpożarowe. To firma z wieloletnim doświadczeniem, popartym współpracami z wieloma firmami.

  Data dodania: 15 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki dla dzieci »

  Sklep internetowy znajdujący się pod adresem anglob. pl oferuje swoim klientom niezwykle szeroką ofertę. Jest to zarówno rtv agd sklep internetowy, jak i sklep z zabawkami. Poza tym AN-GLOB funkcjonuje także jako sklep dla zwierząt, w związku z tym niemal każdy w asortymencie odnajdzie produkty odpowiednie dla siebie. Jakie? Między innymi ekspres do kawy przelewowy, puzzle dla dzieci lub torebki biodegradowalne. Asortyment jest na tyle zróżnicowany, że ciężko jest tutaj mówić o problemie w zrobieniu zakupów w AN-GLOB. W związku z tym, że sklep proponuje tak bogatą ofertę, jest dopasowany do zróżnicowanych potrzeb klientów. A tego właśnie oczekują współcześni klienci. Chcą w jednym miejscu zrobić zróżnicowane zakupy, a AN-GLOB oferuje im taką możliwość. Poza tym tego, że sklep internetowy dostarcza zabawki dla dzieci, ma w swojej ofercie także najlepsze słuchawki i radio kuchenne. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia sklepu oraz oczywiście do zrobienia zakupów. Z pewnością wrócicie Państwo do nas ponownie.

  Data dodania: 31 10 2019 · szczegóły wpisu »