Gmina Postomino na starych kartach pocztowych

Gmina Postomino na starych kartach pocztowych Ziemia Postomińska na kartach pocztowych, pocztówki nie tylko przedstawiały miasta, niemal każda miejscowość posiadała swoje widokówki, na których przedstawiano charakterystyczne dla danej miejscowości motywy. Z okresu największego boomu pocztówkowego pochodzą motywy które dominują w ikonografii kartkowej do dziś. W przypadku wiosek są to obiekty sakralne, szkoły, dworce kolejowe, restauracje, ogólne widoki, budowle, doniosłe wydarzenia z życia mieszkańców.

Szczegóły strony postomino.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę postomino.com.pl:

Gmina Postomino na starych kartach pocztowych

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal Z Darmowymi Ogłoszeniami iLento »

  Poznaj nowy, całkowicie polski serwis ogłoszeń lokalnych i ogólnopolskich
  Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki produktu lub lokalizacji, i znajdź szybko to, czego szukasz. Od teraz kupno, sprzedaż i zamiana stanie się dla Ciebie sprawne i wygodne. Pamiętaj! Wystawianie ogłoszeń w każdej z kategorii jest bezpłatne! (Również w kategoriach: Nieruchomości, Motoryzacja i Praca). iLento. pl to polski portal z darmowymi ogłoszeniami. Jego dużą zaletą jest prosta obsługa, umożliwiająca szybkie i wygodne zamieszczanie ogłoszeń, jak i wyszukiwanie konkretnych ofert dzięki precyzyjnym narzędziom wyszukiwania. iLento to zarówno serwis ogłoszeń lokalnych, jak i miejsce, w którym zamieszczane mogą być ogłoszenia darmowe na skalę ogólnopolską.

  Data dodania: 14 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac z prawa - pisanie.eu »

  Prawnicy z doświadczeniem w pisaniu prac stworzyli serwis pisanie.eu Serwis specjalizujący się w pomocy przy pisaniu prac z prawa i administracji. Do pisania prac zatrudniamy prawników, większość z nich pracuje u nas już od kilkunastu lat. Piszemy prace z zakresu prawa cywilnego, prawa karnego, prawa pracy, administracji i samorządu terytorialnego. Udzielamy też darmowych konsultacji. Przyjmujemy także zamówienia z zakresu bankowości, ubezpieczeń, zarządzania i logistyki. Wszystkie napisane prace są unikalne i nie ma mowy o plagiacie. Możemy dostarczyć raport antyplagiatowy. Oczywiście, pisane przez nas prace należy traktować jako pomoc w pisaniu własnej pracy.
  Praca magisterska może mieć charakter:
  • badawczy – o ile zakłada wykrywanie nowych zależności, w tym przypadku jedynie wąskiego wycinka badań,
  • projektodawczy – odnośnie proponowania nowych rozwiązań praktycznych,
  • systematyzujący – w zakresie przedstawiania poglądów ekonomicznych lub wycinka rzeczywistości praktycznej.
  Zapraszamy na naszą stronę po zapoznanie się ze szczegółami.

  Data dodania: 21 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Korekta tekstów »

  Zajmuję się przygotowaniem tekstów w języku polskim pod względem poprawności językowej. Koryguję materiały reklamowe, informacyjne i inne. Usuwam błędy z artykułów, książek, stron WWW. Poprawiam teksty w plikach edytorów tekstu, a także wykonuję korektę po składzie, zaznaczając poprawki poprzez wstawianie komentarzy w plikach PDF. Najczęściej współpracuję z agencjami reklamowymi, autorami artykułów naukowych i autorami książek. Orientacyjny cennik korekty tekstu można znaleźć na mojej stronie internetowej.

  Data dodania: 08 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów »

  Diuna Kids to nowoczesne przedszkole prowadzone z pasją, spełniające normy placówki edukacyjnej i wymogi takich instytucji państwowych jak Straż Pożarna, Sanepid, Biuro Edukacji m. st. Warszawy.

  Z naszą pomocą zadbasz o przyszłość swojego dziecka i zagwarantujesz mu najlepszy start do dalszej edukacji. Zapewniamy nie tylko bogaty program zajęć oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, lecz także doskonałe warunki do nauki i zabawy, gwarantujące bezpieczeństwo naszych podopiecznych.

  Data dodania: 16 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobre przedszkole i kropka Poznań »

  Kropka to przedszkole oparte na wiedzy. Wiemy jak uczą się małe Dzieci, wiemy czego potrzebują małe Dzieci. Za cel postawiłyśmy sobie, by edukacja, wszechstronny rozwój i przyjazna, bezpieczna więź, jaką tworzy Dziecko z nauczycielem, mogły ze sobą współistnieć dla dobra Dziecka.

  W skład zespołu wchodzą: nauczyciele, pedagodzy, psychologowie, terapeuci pedagogiczni, nauczyciel rytmiki i muzyki, rehabilitant.

  Data dodania: 18 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Polsce - Akademia Polonijna »

  Akademia Polonijna to uczelnia, która łączy tradycyjne wartości z nowoczesnymi rozwiązaniami. Kształcimy studentów w różnych obszarach zainteresowań, zdając sobie sprawę, jak wielką zaletą jest wszechstronność. Oferujemy doskonałe warunki studiów, centra sportowe oraz służby medyczne na najwyższym poziomie. Świetna lokalizacja częstochowskiej uczelni jest dodatkowym atutem. Otoczenie dwóch parków i nowoczesna architektura obiektu stanowią potwierdzenie tego, że Akademia Polonijna to miejsce, które stwarza sprzyjające warunki do zdobywania i pogłębiania swojej wiedzy. Zapraszamy serdecznie na jeden z naszych kierunków, między innymi: pielęgniarstwo, fizjoterapię czy nawet studia online!.
  www. ap. edu. pl

  Data dodania: 29 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego Poznań »

  Specjalizuję się w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z następujących dziedzin: prawo; ekonomia; rachunkowość; finanse; bankowość; ubezpieczenia; handel; UE. Wykonuję tłumaczenia poświadczone, opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego, wszelkich dokumentów dopuszczonych w obrocie handlowym i prawnym. Jako tłumacz przysięgły występuję podczas zawierania aktów notarialnych, w Urzędzie Stanu Cywilnego, w sądach, prokuraturach i na policji. Wykonuję tłumaczenia ustne konsekutywne i towarzyszące podczas spotkań biznesowych, konferencji, uroczystości, paneli dyskusyjnych, konferencji prasowych oraz zebrań i narad.

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szkrabowo-sklep z zabawkami »

  Szkrabowo oferuje zabawki i artykuły niemowlęce, zabawki dla przedszkolaków, akcesoria i wyposażenie szkolne takie jak artykuły piśmiennicze: pieczątki, farby, kleje brokatowe, stempelki, zestawy kreatywne, tablice magnetyczne, plastelinę, plastociasto, piasek kinetyczny, kredki świecowe, ołówkowe, flamastry, farby metaliczne oprócz tego plecaki, tornistry, worki, piórniki szkolne. W ofercie znaleźć można też lalki, pluszaki, maskotki interaktywne, figurki, klocki drewniane, plastikowe, zestawy klocków Lego, puzzle, puzzle podświetlane, puzzle 3D. Proponujemy duży wybór zabawek edukacyjnych o Polsce, o świecie, przepisy ruchu drogowego, a także te z serii Młody konstruktor. Z wyposażenia pokoju posiadamy ręczniki, pościele dziecięce, koce, dywany, śpiwory dziecięce. Gorąco zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu!.

  Data dodania: 13 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Bydgoski Wodniak,kursy motorowodne w Bydgoszczy »

  Chcesz pływać motorówką lub skuterem wodnym, ten kurs jest dla Ciebie. Weekendowe kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego w Bydgoszczy, darmowa płyta do nauki nawet w domu, korzystna cena 499 zł, egzaminy na miejscu, próbne testy. Organizator Bydgoski Wodniak. Organizator Firma Bydgoski Wodniak polecana jest przez PZMWiNW w Warszawie. Kurs odbywa się w oparciu o wytyczne dotyczące szkolenia na patent sternika motorowodnego Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego. Jeśli zbierzesz grupę przyjaciół, otrzymasz atrakcyjny rabat za kurs razem z przyjaciółmi! Sternik motorowodny to podstawowy kurs przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych i skuterów wodnych. Patent sternika motorowodnego uprawnia do:
  - prowadzenie jachtów motorowych po wodach śródlądowych,
  - prowadzenia jachtów motorowych o długości kadłuba do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej. Część praktyczna przeprowadzana jest na łodzi motorowej typu RIBITWA z silnikiem SUZUKI. Zajęcia teoretyczne i praktyczne są prowadzone na przystani klubu motorowodnego MORS w Bydgoszczy.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Jolanta Tunikowska »

  Twoja opieka medyczna - Nowoczesny sprzęt, doświadczony personel. Borelioza to choroba zakaźna wywoływana przez bakterie należące do krętków: Borrelia burgdorferi. W Europie opisano kilka patogennych dla człowieka szczepów: Borrelia burgdorferi sensu stricto, Borrelia garinii, Borrelia afzelii, Borrelia spielmanii oraz Borrelia valaisiana. Tak więc w Europie diagnostyka mikrobiologiczna musi uwzględniać różnorodność czynnika zakaźnego. Bakterie Borrelia burgdorferi - odkryte w 1982 roku przez W. Burgdorfera mogą występować w kilku postaciach - jako krętki, a także w formach przetrwalnikowych (m. in. cysty). Krętki są bardzo ruchliwe, natomiast formy przetrwalnikowe nieruchome, za to są odporne na niektóre antybiotyki niszczące krętki.

  Data dodania: 03 01 2019 · szczegóły wpisu »