Geodezja Wrocław

Geodezja Wrocław Oferujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie Wrocławia i okolic, a także na całym powiecie wrocławski i przy większych inwestycjach na całym województwie Dolnośląskim. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak klientami indywidualnymi i prywatnymi. Posiadamy sprzęty z renomowanych firm producentów, dzięki którym możemy pracować w każdych warunkach. Nasze nowoczesne sprzęty pozwalają nam na szybkie, fachowe i rzetelne wykonanie pracy. Posiadamy bogatą ofertę usług dzięki czemu możemy współpracować z deweloperami, biurami projektowymi, wykonawcami inwestycji budowlanych oraz architektami wnętrz. Świadczymy usługi - pomiary powierzchni lokali oraz hal i pomieszczeń mieszkalnych, pomiary objętości nasypów i wykopów, sprawdzanie pionowości obiektów, pomiary wysokości obiektów, jak również wykonujemy mamy numeryczne czy do celów projektowych, tyczenie, inwentaryzację geodezyjną czy kompleksowa geodezyjną obsługę inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Szczegóły strony www.wroclawgeodezja.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wroclawgeodezja.pl:

Geodezja Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wykończenia wnętrz, remonty mieszkań Wrocław - Firma Panda »

  Remonty i wykończenia wnętrz. Kompleksowe remonty mieszkań na terenie Wrocławia, Oławy i okolic. Malowanie, gładzie gipsowe, układanie glazury i terakoty, układnie paneli ściennych i podłogowych. Montaż i obróbki drzwi, okien, parapetów. Docieplanie poddaszy i budynków. Wykonanie elewacji metodą natryskową.

  Data dodania: 30 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pompy, artykuły hydrauliczne, armatura »

  Hydrauliko. pl oferuje szeroki asortyment artykułów hydraulicznych do wszelkich zastosowań. Znajdą Państwo najwyższej jakości pompy Grundfos oraz akcesoria do pomp.

  Hydraulika to dziedzina nauki dotycznąca praktycznego zastosowania cieczy, a w szczególności wykorzystania ruchu (przepływu) cieczy. Jest to związane z mechaniką płynów, która stanowi podstawę teoretyczną. Hydraulika zajmuje się głównie przepływem płynów w kanałach, rzekach oraz rurach.

  Do XIX wieku nie było możliwości uzyskiwania prędkości i ciśnienia cieczy znacznie większych niż te, które zapewnia natura, ale wynalezienie pompy przyniosło olbrzymi potencjał, stosując przy tym odkrycia Pascala i Bernoulliego. W 1882 roku w Londynie zbudowało system hydrauliczny, który dostarczał wodę pod ciśnieniem przez sieć uliczną do napędzania maszyn w fabrykach. W 1906 r. dokonano ważnego postępu w technice hydraulicznej, kiedy zainstalowano system hydrauliczny do podnoszenia i sterowania dział na okręcie USS "Virginia". W latach dwudziestych XX wieku opracowano samodzielne jednostki hydrauliczne składające się z pompy, sterowania i silnika, otwierając jednocześnie drogę do dalszych zastosowań - w narzędziach mechanicznych, samochodach, maszynach rolniczych, lokomotywach, statkach, samolotach i statkach kosmicznych.

  Data dodania: 16 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Salon łazienek Dagma sp. z o.o. »

  Od trzydziestu lat Dagma sp. z o. o. współpracuje ze znanymi włoskimi fabrykami i promuje włoskie płytki ścienne i podłogowe. Staramy się zapoznawać naszych klientów z nowymi tendencjami oraz osiągnięciami technicznymi w tej dziedzinie. Stawiamy na profesjonalizm i fachową obsługę. Stałe kontakty z naszymi dostawcami i odbiory dużych partii materiału zapewniają nam wyłączność i preferencyjne ceny. Naszym stałym klientom proponujemy korzystne rabaty oraz dogodne warunki współpracy. Kompleksową ofertę uzupełniają armatura, ceramika sanitarna i kabiny prysznicowe oraz produkty z zakresu chemii budowlanej, profile wykończeniowe i dylatacyjne.

  Nasz salon sprzedaży Format2 (czyt. 'format kwadrat') znajduje się w siedzibie firmy przy ul. Pszczyńskiej 15 w Katowicach. Na rozległej ekspozycji prezentujemy rozwiązania aranżacyjne płytek ceramicznych do wszelkiego rodzaju pomieszczeń, największy jednak nacisk kładąc na wyjątkowo rozbudowaną kolekcję płytek wielkoformatowych.

  W tym samym miejscu prezentujemy ekspozycję produktów przeznaczonych do obsługi inwestycji - rozwiązania systemowe z zakresu chemii budowlanej, płytek basenowych i technicznych oraz specjalistycznego wyposażenia pomieszczeń sanitarnych. Oprócz salonu sprzedaży do dyspozycji klientów jest również Biuro Obsługi Inwestycji, które współpracuje z inwestorami, architektami i firmami budowlanymi w zakresie przygotowania i realizacji budowy obiektów mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej.

  Data dodania: 25 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja-kataster.pl - Tarnów »

  Firma Kataster - geodezja i kartografia, której właścicielem jest geodeta Marcin Drobot oferuje usługi geodezyjne dla osób indywidualnych i firm z terenu powiatu Tarnów. Wśród oferowanych usług są m. in. : sporządzanie map geodezyjnych, obsługa geodezyjna budów, podziały nieruchomości, geodezja kameralna oraz pomiary sytuacyjne i wysokościowe. Mapy geodezyjne są sporządzane do celów projektowych przy różnego rodzaju inwestycji budowlanych. Innym rodzajem usługi geodezyjne jest tyczenie obiektów budowlanych. Wiąże się to także z wykonywaniem pomiarów geodezyjnych. W ramach geodezji kameralnej dokonywana może być digitalizacja geodezyjnych map papierowych. Wszystkie te usługi geodezyjne są wykonywane z użycie nowoczesnego sprzętu geodezyjnego i komputerowego. Firma wykonuje swoje usługi głównie na terenie powiatu Tarnów ale również na terenie powiatów ościennych. Dla wielu, którzy wiedzą co to geodezja Tarnów jest miejscem gdzie jest ona wykorzystywana nie tylko podczas inwestycji budowlanych i potrzebującym takich fachowców. Geodezja to także obsługa rolnictwa, prawa, energetyki i innych dziedzin gospodarki. Dlatego osoby szukające w Tarnowie i okolicy wykonawców prac geodezyjnych czasami długo szukają dobrych fachowców. Takim dobrym fachowcem w dziedzinie geodezji jest geodeta Marcin Drobot i jego firma Kataster.

  Data dodania: 13 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gaworski Geodezja - geodezjagaworski.pl »

  Geodezja Gaworski to firma geodezyjna, której właścicielem jest geodeta Michał Gaworski. Oferuje ona usługi geodezyjne m. in w Brzegu, Oławie, Namysłowie i Opolu. Oferowane usługi geodezyjne to m. in sporządzanie map geodezyjnych, obsługa inwestycyjna budów, inwentaryzacje powykonawcze, wytyczanie obiektów budowlanych oraz inne pomiary i opracowania geodezyjne. Są one wykonywane z użyciem najnowszego sprzętu geodezyjnego. Wszystkie te usługi firma oferuje mieszkańcom i firmom z terenu powiatów Brzeg i Oława. Na terenie takiego powiatu jak Brzeg i Oława geodezja jest domeną wielu firm ale geodeta Gaworski dzięki posiadanej szerokiej geodezyjnej i doświadczeniu zawodowemu wyróżnia się na tle konkurencji. Geodezja jest tą dziedzina nauki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania wielu dziedzin gospodarki np. budownictwa, transportu i rolnictwa. Tak samo ma się w powiatach Brzeg i Oława, gdzie geodeta jest często widziany zarówno na różnych budowach oraz przy rozgraniczeniach i podziałach nieruchomości. Także w wielu sprawach sądowych nieodzowna jest obecność geodety. Geodezja jest ważną gałęzią nauki.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Michał Siemaszkiewicz - GeodezjaWodzislaw.pl »

  Geodeta Michał Siemaszkiewicz jest właścicielem firmy geodezyjnej, która ma swoje biuro w Wodzisławiu Ślaskim. Geodeta ten posiada uprawnienia geodezyjne o numerze św. GGK 21927. Dzięki tym uprawnieniom geodeta wykonuje kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne takie jak:
  sporządzanie map do celów projektowych,
  wytyczanie obiektów oraz przyłączy,
  obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych,
  geodezyjne pomiary powykonawcze,
  podziały nieruchomości,
  usługi z zakresu geodezji kameralnej.
  Geodezja kameralna jest specyficzną dziedziną geodezji. Obejmuje ona m. in. digitalizację map papierowych do postaci cyfrowej oraz sporządzanie map cyfrowych. Ta gałąź geodezji coraz bardziej się rozwija. Tą geodezję w Wodzisławiu Śląskim wykonuje kilka firm ale firma geodety Siemaszkiewicza jako jedna z nielicznych wykonuje ją w takim szerokim zakresie. Wszystkie wymienione usługi geodezyjne jakie świadczy geodeta Michał Siemaszkiewicz na terenie powiatu Wodzisław Śląski są także dostępne także na terenie innych powiatów śląskich. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, geodezja nie ma tajemnic dla tego geodety. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dachówka koramic »

  Wykorzystując nasze ponad 15-letnie doświadczenia w sprzedaży i montażu zarówno pokryć dachowych jak i stolarki budowlanej, chcemy służyć pomocą podczas obsługi tych etapów Państwa inwestycji budowlanej. Zdobyte doświadczenie, wykwalifikowany zespół doradców, markowe produkty, doświadczeni wykonawcy oraz własny transport pozwalają nam na kompleksowe i profesjonalne obsłużenie zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów handlowych, kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi w terenie, którzy mogą odwiedzić Państwa budowy. Życząc nam i Państwu owocnej współpracy oraz zawsze trafnych decyzji przy wyborze materiałów i wykonawcy robót, pozostaję z poważaniem.

  Data dodania: 30 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tarcze do cięcia 125 »

  Tarcze-scierne. pl to sklep internetowy, w którym znajdziesz m. in. tarcze do cięcia 125, ale także wszelkiego typu tarcze ścierne i tarcze diamentowe. Będziesz w stanie wyposażyć się we wszelkiego rodzaju tarcze, jakie są niezbędne do zrealizowania różnego rodzaju zadań. Firma proponuje także akcesoria i materiały pomocnicze, za sprawą których realizacja nawet bardzo rozbudowanych zadań będzie znacznie łatwiejsze. Charakterystyczną cechą dla tej marki jest przede wszystkim oferowanie systemów nowoczesnych i zaawansowanych pod względem technologicznym. Dzięki temu tarcza do aluminium dopasowuje się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Korzystanie z produktów naszej firmy będzie dla każdego ogromną przyjemnością. Jeśli szukasz wysokiej jakości produktów, a tarcza do metalu musi być doskonała, zajrzyj na stronę tarcze-scierne. pl. W tym miejscu znajdziesz wszystko, czego poszukujesz. Zachęcamy serdecznie do odwiedzenia witryny tarcze-scierne. pl już dzisiaj. Z pewnością nikt nie będzie zawiedziony.

  Data dodania: 04 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Poznań »

  Hydraulik Poznań to całodobowe usługi hydrauliczne dla mieszkańców Poznania i okolic. Zapewniamy pomoc również w przypadku nagłych awarii, dotyczących instalacji wodno-kanalizacyjnej. Działamy szybko i fachowo, dostosowując swoje usługi do potrzeb naszych klientów. Oferujemy pomoc od ręki także w przypadku takich problemów, jak zepsute spłuczki czy niedrożne lub pęknięte rury. Zajmujemy się również wszystkimi pracami montażowymi, związanymi z hydrauliką.

  Data dodania: 07 04 2020 · szczegóły wpisu »