Geodezja Wrocław

Geodezja Wrocław Oferujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie Wrocławia i okolic, a także na całym powiecie wrocławski i przy większych inwestycjach na całym województwie Dolnośląskim. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak klientami indywidualnymi i prywatnymi. Posiadamy sprzęty z renomowanych firm producentów, dzięki którym możemy pracować w każdych warunkach. Nasze nowoczesne sprzęty pozwalają nam na szybkie, fachowe i rzetelne wykonanie pracy. Posiadamy bogatą ofertę usług dzięki czemu możemy współpracować z deweloperami, biurami projektowymi, wykonawcami inwestycji budowlanych oraz architektami wnętrz. Świadczymy usługi - pomiary powierzchni lokali oraz hal i pomieszczeń mieszkalnych, pomiary objętości nasypów i wykopów, sprawdzanie pionowości obiektów, pomiary wysokości obiektów, jak również wykonujemy mamy numeryczne czy do celów projektowych, tyczenie, inwentaryzację geodezyjną czy kompleksowa geodezyjną obsługę inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Szczegóły strony www.wroclawgeodezja.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wroclawgeodezja.pl:

Geodezja Wrocław

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Portal Z Darmowymi Ogłoszeniami iLento »

  Poznaj nowy, całkowicie polski serwis ogłoszeń lokalnych i ogólnopolskich
  Skorzystaj z wygodnej wyszukiwarki produktu lub lokalizacji, i znajdź szybko to, czego szukasz. Od teraz kupno, sprzedaż i zamiana stanie się dla Ciebie sprawne i wygodne. Pamiętaj! Wystawianie ogłoszeń w każdej z kategorii jest bezpłatne! (Również w kategoriach: Nieruchomości, Motoryzacja i Praca). iLento. pl to polski portal z darmowymi ogłoszeniami. Jego dużą zaletą jest prosta obsługa, umożliwiająca szybkie i wygodne zamieszczanie ogłoszeń, jak i wyszukiwanie konkretnych ofert dzięki precyzyjnym narzędziom wyszukiwania. iLento to zarówno serwis ogłoszeń lokalnych, jak i miejsce, w którym zamieszczane mogą być ogłoszenia darmowe na skalę ogólnopolską.

  Data dodania: 14 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Osiedle Platinum - Grodzisk Mazowiecki »

  Osiedle Platinum w Grodzisku Mazowieckim prezentuje szeroką ofertę mieszkań na sprzedaż. Super ceny, szybki dojazd do Warszawy. Nasze osiedle mieści się przy ul. Żydowskiej w Grodzisku Mazowieckim, tuż pod Warszawą. Dojazd do stolicy zajmuje tylko 30 minut. Osiedle Platinum zlokalizowane jest niedaleko centrum miasta, w sąsiedztwie dworca kolejowego PKP i głównego pasażu handlowego Grodziska Mazowieckiego.

  Data dodania: 04 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie kanapy »

  Świadczymy usługi związane z utrzymaniem czystości mebli tapicerowanych jak i powierzchni dywanów i wykładzin.
  Naszym zadaniem jest doprowadzenie materiału kanap, narożników, materacy, foteli, krzeseł do oryginalnego wyglądu, likwidując w trakcie prania ekstrakcyjnego różnego rodzaju plam;sosy, soki, czekolada a nawet krew. Dodatkowo na życzenie klienta dajemy impregnat który zabezpiecza tapicerkę przed płynami cola itp, które można nawet po jednej godzinie usunąć i nie zostawia po nich zacieków. Używamy maszyn znanej marki niemieckiej Karcher posiadając odpowiednie końcówki do czyszczenia. Pierzemy włókna naturalne i sztuczne. Nasz atut to punktualność i wysoka jakość prac. Zakres działania Warszawa i okolice.

  Data dodania: 05 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • BAJOLA - Oznaczenia dla niewidomych, sciezki dotykowe »

  Nasza firma wykonuje produkty oraz usługi takie jak oznaczenia dla niewidomych czy ścieżki dotykowe dla osób niewidomych. Specjalizujemy się w tej brany juz od 5 lat, co chwile wdrażamy nowe technologie oraz udzielamy wieloletnich gwarancji co idąc w parze z niską ceną czyni nas firmą bezkonkurencyjną. Oznaczenia dla niewidomych są głównym bezpieczeństwem dla osób niewidomych, to na pinezkach i ścieżkach dotykowych opierają się osoby niewidomy - to zapewnia im bezpieczeństwo

  Data dodania: 24 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Efektywność energetyczna, fotowoltaika »

  Tylko proekologiczne i energooszczędne rozwiązania, takie jak fotowoltaika, audyt efektywność energetyczna, certyfikaty ISO 50 001, wymiana oświetlenia na LED, broker prądu i gazu. Współpracujemy z liderami rynkowymi takimi jak Toshiba czy Orange. Instalacje słoneczne lubelskie. Audyt energetyczny jest to dokument obrazujący wykorzystanie energii w przedsiębiorstwie oraz zalecający ewentualne usprawnienia w niektórych sektorach prowadzących do zmniejszenia zużycia energii, a przez co obniżenie kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa.
  Jak firma jesteśmy w stanie wykonać usługę kompleksową pozyskania Świadectw Efektywność Energetycznej tzw. "Białych Certyfikatów". Jest to świetne narzędzie mogące posłużyć jako wsparcie inwestycyjne - nowoczesna forma dotacji.

  Działania efektywnościowe energetycznie, w ofercie naszej firmy kwalifikujące się pod uzyskanie certyfikatów:

  Modernizacja systemu Oświetlenia na LED,
  Dociepleniem obiektów (głęboka termomodernizacja).
  Instalacje fotowoltaiczne oraz solarne do przygotowania ciepłej wody
  Wymiana linii produkcyjnej
  Montaż automatyki pogodowej
  Montaż i wdrożenie systemu BMS do sterowania i monitorowanie instalacji
  Przedsięwzięcia te kwalifikują się pod możliwość uzyskania białych certyfikatów, jednakże aby móc jest pozyskać ilość zaoszczędzonej energii wyrażona w toe musi przekroczyć 10.

  Dodatkowo na chwilę obecną brak jest alternatywnych źródeł finansowania inwestycji, które mogłyby być dostępne dla rzeczonego podmiotu.

  W załącznikach wykaz referencji zespołu realizującego działania wraz z referencjami imiennymi.
  Efektywność energetyczna

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik - Wrocław Kąty Wrocławskie Kobierzyce Środa Śląska »

  Usługi hydrauliczne, montaż serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych centralnego ogrzewania CO, biały montaż, serwis wodomierzy i ciepłomierzy.

  Zakres wykonywanych usług:

  montaż i serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
  instalacje sanitarne
  instalacje wodno-kanalizacyjne
  instalacje grzewcze, kotłownie
  modernizacje istniejących instalacji wod-kan CO
  montaż wszelkiej aparatury grzewczej
  montaż i wymiana grzejników
  biały montaż
  naprawy, wymiany, awarie
  montaż wodomierzy
  wymiana armatury
  przeglądy instalacji
  naprawy hydrauliczne
  naprawa uszkodzonych rur
  naprawa uszkodzonych zaworów i kranów
  przegląd i serwis instalacji grzewczych i CO
  montaż zaworów do pralek oraz zmywarek
  spawanie gazowe instalacji
  oraz wiele innych / zadzwoń i zapytaj.

  Data dodania: 13 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja-kataster.pl - Tarnów »

  Firma Kataster - geodezja i kartografia, której właścicielem jest geodeta Marcin Drobot oferuje usługi geodezyjne dla osób indywidualnych i firm z terenu powiatu Tarnów. Wśród oferowanych usług są m. in. : sporządzanie map geodezyjnych, obsługa geodezyjna budów, podziały nieruchomości, geodezja kameralna oraz pomiary sytuacyjne i wysokościowe. Mapy geodezyjne są sporządzane do celów projektowych przy różnego rodzaju inwestycji budowlanych. Innym rodzajem usługi geodezyjne jest tyczenie obiektów budowlanych. Wiąże się to także z wykonywaniem pomiarów geodezyjnych. W ramach geodezji kameralnej dokonywana może być digitalizacja geodezyjnych map papierowych. Wszystkie te usługi geodezyjne są wykonywane z użycie nowoczesnego sprzętu geodezyjnego i komputerowego. Firma wykonuje swoje usługi głównie na terenie powiatu Tarnów ale również na terenie powiatów ościennych. Dla wielu, którzy wiedzą co to geodezja Tarnów jest miejscem gdzie jest ona wykorzystywana nie tylko podczas inwestycji budowlanych i potrzebującym takich fachowców. Geodezja to także obsługa rolnictwa, prawa, energetyki i innych dziedzin gospodarki. Dlatego osoby szukające w Tarnowie i okolicy wykonawców prac geodezyjnych czasami długo szukają dobrych fachowców. Takim dobrym fachowcem w dziedzinie geodezji jest geodeta Marcin Drobot i jego firma Kataster.

  Data dodania: 13 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gaworski Geodezja - geodezjagaworski.pl »

  Geodezja Gaworski to firma geodezyjna, której właścicielem jest geodeta Michał Gaworski. Oferuje ona usługi geodezyjne m. in w Brzegu, Oławie, Namysłowie i Opolu. Oferowane usługi geodezyjne to m. in sporządzanie map geodezyjnych, obsługa inwestycyjna budów, inwentaryzacje powykonawcze, wytyczanie obiektów budowlanych oraz inne pomiary i opracowania geodezyjne. Są one wykonywane z użyciem najnowszego sprzętu geodezyjnego. Wszystkie te usługi firma oferuje mieszkańcom i firmom z terenu powiatów Brzeg i Oława. Na terenie takiego powiatu jak Brzeg i Oława geodezja jest domeną wielu firm ale geodeta Gaworski dzięki posiadanej szerokiej geodezyjnej i doświadczeniu zawodowemu wyróżnia się na tle konkurencji. Geodezja jest tą dziedzina nauki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania wielu dziedzin gospodarki np. budownictwa, transportu i rolnictwa. Tak samo ma się w powiatach Brzeg i Oława, gdzie geodeta jest często widziany zarówno na różnych budowach oraz przy rozgraniczeniach i podziałach nieruchomości. Także w wielu sprawach sądowych nieodzowna jest obecność geodety. Geodezja jest ważną gałęzią nauki.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Michał Siemaszkiewicz - GeodezjaWodzislaw.pl »

  Geodeta Michał Siemaszkiewicz jest właścicielem firmy geodezyjnej, która ma swoje biuro w Wodzisławiu Ślaskim. Geodeta ten posiada uprawnienia geodezyjne o numerze św. GGK 21927. Dzięki tym uprawnieniom geodeta wykonuje kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne takie jak:
  sporządzanie map do celów projektowych,
  wytyczanie obiektów oraz przyłączy,
  obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych,
  geodezyjne pomiary powykonawcze,
  podziały nieruchomości,
  usługi z zakresu geodezji kameralnej.
  Geodezja kameralna jest specyficzną dziedziną geodezji. Obejmuje ona m. in. digitalizację map papierowych do postaci cyfrowej oraz sporządzanie map cyfrowych. Ta gałąź geodezji coraz bardziej się rozwija. Tą geodezję w Wodzisławiu Śląskim wykonuje kilka firm ale firma geodety Siemaszkiewicza jako jedna z nielicznych wykonuje ją w takim szerokim zakresie. Wszystkie wymienione usługi geodezyjne jakie świadczy geodeta Michał Siemaszkiewicz na terenie powiatu Wodzisław Śląski są także dostępne także na terenie innych powiatów śląskich. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, geodezja nie ma tajemnic dla tego geodety. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • ATP-Usługi Budowlane »

  ATP-Usługi Budowlane. Wykonujemy kompleksowe realizacje inwestycji obiektów prywatnych, a także przemysłowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas wszelkich usług budowlanych. Oferujemy szereg profesjonalnych usług budowlanych od posadzek po dachy. Wykonujemy hydroizolacje dachów wielkopowierzchniowych w systemie płynnych membran. Jesteśmy fachowcami z kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasz dorobek to dziesiątki wykonanych zleceń i wielu zadowolonych klientów. Zobacz szczegóły i pełną ofertę na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

  Data dodania: 18 03 2019 · szczegóły wpisu »