Geodeta Michał Siemaszkiewicz - GeodezjaWodzislaw.pl

Geodeta Michał Siemaszkiewicz - GeodezjaWodzislaw.pl Geodeta Michał Siemaszkiewicz jest właścicielem firmy geodezyjnej, która ma swoje biuro w Wodzisławiu Ślaskim. Geodeta ten posiada uprawnienia geodezyjne o numerze św. GGK 21927. Dzięki tym uprawnieniom geodeta wykonuje kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne takie jak:
sporządzanie map do celów projektowych,
wytyczanie obiektów oraz przyłączy,
obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych,
geodezyjne pomiary powykonawcze,
podziały nieruchomości,
usługi z zakresu geodezji kameralnej.
Geodezja kameralna jest specyficzną dziedziną geodezji. Obejmuje ona m. in. digitalizację map papierowych do postaci cyfrowej oraz sporządzanie map cyfrowych. Ta gałąź geodezji coraz bardziej się rozwija. Tą geodezję w Wodzisławiu Śląskim wykonuje kilka firm ale firma geodety Siemaszkiewicza jako jedna z nielicznych wykonuje ją w takim szerokim zakresie. Wszystkie wymienione usługi geodezyjne jakie świadczy geodeta Michał Siemaszkiewicz na terenie powiatu Wodzisław Śląski są także dostępne także na terenie innych powiatów śląskich. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, geodezja nie ma tajemnic dla tego geodety. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej.

Szczegóły strony www.geodezjawodzislaw.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.geodezjawodzislaw.pl:

Geodeta Michał Siemaszkiewicz - GeodezjaWodzislaw.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wykończenia wnętrz, remonty mieszkań Wrocław - Firma Panda »

  Remonty i wykończenia wnętrz. Kompleksowe remonty mieszkań na terenie Wrocławia, Oławy i okolic. Malowanie, gładzie gipsowe, układanie glazury i terakoty, układnie paneli ściennych i podłogowych. Montaż i obróbki drzwi, okien, parapetów. Docieplanie poddaszy i budynków. Wykonanie elewacji metodą natryskową.

  Data dodania: 30 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Hurtownia AGD Domet Zielona Góra »

  Hurtownia artykułów gospodarstwa domowego Domet Zielona Góra.

  Nasza firma jest hurtownią niezmechanizowanych artykułów gospodarstwa domowego działającą na terenie Zielonej Góry już od prawie 30 lat. Oferujemy artykuły gospodarstwa domowego do utrzymania czystości i porządku, naczynia jednorazowe Jan Niezbędny i Grosik. Kosmetyki Str8, kosmetyki C-thru, kosmetyki Denim, kosmetyki Kolastyna.

  Data dodania: 09 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • OPTIMUS - ogrodzenia, bramy, balustrady »

  Tworzymy ogrodzenia: metalowe, kute, drewniane oraz metalowo-drewniane, balustrady oraz schody i furtki, zajmujemy się bramami przesuwnymi oraz szeroko pojętym ślusarstwem i automatyką do bram oraz metaloplastyką. Wykonujemy fundamenty pod ogrodzenia. Teren naszych działań to woj. kujawsko-pomorskie a zwłaszcza miasta: Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Włocławek oraz ich okolice. Nie boimy się wyzwań, chętnie spełniamy najśmielsze oczekiwania naszych klientów.

  Data dodania: 19 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Soko International - produkty Satino »

  Jeśli szukasz sklepu, w którym znajdziesz najlepsze marki z branży produktów higienicznych i wyposażenia łazienek, sprawdź soko. pl. Od 1991 roku oferujemy Ci tylko najwyższej jakości produkty, spełniające normy Komisji Europejskiej, dotyczące wpływu na środowisko naturalne. Wśród produktów, które sprzedajemy, znajdzie się między innymi marka SATINO, oferująca papiery i ręczniki papierowe, dozowniki do mydła, czyściw i wiele innych. W ramach serii BLACK wybrane zostały nowoczesne i designerskie dozowniki, które nie tylko pomagają w organizacji łazienki, ale również będą się prezentowały wyjątkowo w każdym wnętrzu. Dozowniki Satino gwarantują wysoką wydajność, niską częstotliwość uzupełniania i jakość, na którą Cię stać. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, stylu w Twojej łazience i sprawdź ofertę SOKO.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • GK-SPONSOR - kawa ziarnista sklep, palarnia »

  Jesteśmy sklepem, który świeżo praży i mieli kawę. Doceniamy doskonały smak kawy i to samo chcemy aby czuli nasi klienci. U nas znajdą Państwo różne rodzaje kaw i ciekawe nuty smakowe. Dla fanów herbat mamy również coś smacznego i aromatycznego do zaoferowania. W naszym sklepie są niezbędne akcesoria do parzenia kawy takie jak: zaparzacze, ekspresy oraz młynki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 11 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Wrocław »

  Oferujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie Wrocławia i okolic, a także na całym powiecie wrocławski i przy większych inwestycjach na całym województwie Dolnośląskim. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak klientami indywidualnymi i prywatnymi. Posiadamy sprzęty z renomowanych firm producentów, dzięki którym możemy pracować w każdych warunkach. Nasze nowoczesne sprzęty pozwalają nam na szybkie, fachowe i rzetelne wykonanie pracy. Posiadamy bogatą ofertę usług dzięki czemu możemy współpracować z deweloperami, biurami projektowymi, wykonawcami inwestycji budowlanych oraz architektami wnętrz. Świadczymy usługi - pomiary powierzchni lokali oraz hal i pomieszczeń mieszkalnych, pomiary objętości nasypów i wykopów, sprawdzanie pionowości obiektów, pomiary wysokości obiektów, jak również wykonujemy mamy numeryczne czy do celów projektowych, tyczenie, inwentaryzację geodezyjną czy kompleksowa geodezyjną obsługę inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik - Wrocław Kąty Wrocławskie Kobierzyce Środa Śląska »

  Usługi hydrauliczne, montaż serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych centralnego ogrzewania CO, biały montaż, serwis wodomierzy i ciepłomierzy.

  Zakres wykonywanych usług:

  montaż i serwis instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
  instalacje sanitarne
  instalacje wodno-kanalizacyjne
  instalacje grzewcze, kotłownie
  modernizacje istniejących instalacji wod-kan CO
  montaż wszelkiej aparatury grzewczej
  montaż i wymiana grzejników
  biały montaż
  naprawy, wymiany, awarie
  montaż wodomierzy
  wymiana armatury
  przeglądy instalacji
  naprawy hydrauliczne
  naprawa uszkodzonych rur
  naprawa uszkodzonych zaworów i kranów
  przegląd i serwis instalacji grzewczych i CO
  montaż zaworów do pralek oraz zmywarek
  spawanie gazowe instalacji
  oraz wiele innych / zadzwoń i zapytaj.

  Data dodania: 13 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja-kataster.pl - Tarnów »

  Firma Kataster - geodezja i kartografia, której właścicielem jest geodeta Marcin Drobot oferuje usługi geodezyjne dla osób indywidualnych i firm z terenu powiatu Tarnów. Wśród oferowanych usług są m. in. : sporządzanie map geodezyjnych, obsługa geodezyjna budów, podziały nieruchomości, geodezja kameralna oraz pomiary sytuacyjne i wysokościowe. Mapy geodezyjne są sporządzane do celów projektowych przy różnego rodzaju inwestycji budowlanych. Innym rodzajem usługi geodezyjne jest tyczenie obiektów budowlanych. Wiąże się to także z wykonywaniem pomiarów geodezyjnych. W ramach geodezji kameralnej dokonywana może być digitalizacja geodezyjnych map papierowych. Wszystkie te usługi geodezyjne są wykonywane z użycie nowoczesnego sprzętu geodezyjnego i komputerowego. Firma wykonuje swoje usługi głównie na terenie powiatu Tarnów ale również na terenie powiatów ościennych. Dla wielu, którzy wiedzą co to geodezja Tarnów jest miejscem gdzie jest ona wykorzystywana nie tylko podczas inwestycji budowlanych i potrzebującym takich fachowców. Geodezja to także obsługa rolnictwa, prawa, energetyki i innych dziedzin gospodarki. Dlatego osoby szukające w Tarnowie i okolicy wykonawców prac geodezyjnych czasami długo szukają dobrych fachowców. Takim dobrym fachowcem w dziedzinie geodezji jest geodeta Marcin Drobot i jego firma Kataster.

  Data dodania: 13 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Gaworski Geodezja - geodezjagaworski.pl »

  Geodezja Gaworski to firma geodezyjna, której właścicielem jest geodeta Michał Gaworski. Oferuje ona usługi geodezyjne m. in w Brzegu, Oławie, Namysłowie i Opolu. Oferowane usługi geodezyjne to m. in sporządzanie map geodezyjnych, obsługa inwestycyjna budów, inwentaryzacje powykonawcze, wytyczanie obiektów budowlanych oraz inne pomiary i opracowania geodezyjne. Są one wykonywane z użyciem najnowszego sprzętu geodezyjnego. Wszystkie te usługi firma oferuje mieszkańcom i firmom z terenu powiatów Brzeg i Oława. Na terenie takiego powiatu jak Brzeg i Oława geodezja jest domeną wielu firm ale geodeta Gaworski dzięki posiadanej szerokiej geodezyjnej i doświadczeniu zawodowemu wyróżnia się na tle konkurencji. Geodezja jest tą dziedzina nauki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania wielu dziedzin gospodarki np. budownictwa, transportu i rolnictwa. Tak samo ma się w powiatach Brzeg i Oława, gdzie geodeta jest często widziany zarówno na różnych budowach oraz przy rozgraniczeniach i podziałach nieruchomości. Także w wielu sprawach sądowych nieodzowna jest obecność geodety. Geodezja jest ważną gałęzią nauki.

  Data dodania: 20 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Dachówka koramic »

  Wykorzystując nasze ponad 15-letnie doświadczenia w sprzedaży i montażu zarówno pokryć dachowych jak i stolarki budowlanej, chcemy służyć pomocą podczas obsługi tych etapów Państwa inwestycji budowlanej. Zdobyte doświadczenie, wykwalifikowany zespół doradców, markowe produkty, doświadczeni wykonawcy oraz własny transport pozwalają nam na kompleksowe i profesjonalne obsłużenie zarówno klientów indywidualnych jak i odbiorców hurtowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów handlowych, kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi w terenie, którzy mogą odwiedzić Państwa budowy. Życząc nam i Państwu owocnej współpracy oraz zawsze trafnych decyzji przy wyborze materiałów i wykonawcy robót, pozostaję z poważaniem.

  Data dodania: 30 05 2019 · szczegóły wpisu »