Angielski dla dzieci Poznań

Angielski dla dzieci Poznań Nasza Szkoła oferuje naukę na wysokim poziomie w bardzo małych grupach 3 -6 osobowych, co w krótkim czasie przekłada się na wymierne efekty w nauczaniu i szybki sukces edukacyjny. Profesjonalni lektorzy w sposób przystępny, miły i ciekawy przeprowadzą dla Państwa zajęcia motywując jednocześnie do nauki i przełamując wszelkie opory w komunikacji w obcym języku. Zajmujemy się nauczaniem języków obcych w oparciu o wypracowaną, skuteczną metodę aktywnej komunikacji, która pozwala na czynny udział wszystkich słuchaczy w zajęciach. Szkoła zajmuje się nauką grupową oraz indywidualną języków obcych dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz seniorów. W naszej szkole największą wagę przywiązuje się do indywidualnego podejścia do ucznia, analizuje się jego potrzeby edukacyjne, dokonuje doboru odpowiedniej metody nauczania i nadzoruje jego proces. W efekcie uczeń uzyskuje satysfakcję z postępów edukacyjnych. Proponujemy Państwu bardzo konkurencyjne ceny za jednostkę lekcyjną, która u nas to 45 lub 60 minut.

Szczegóły strony www.edualhouse.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.edualhouse.pl:

Angielski dla dzieci Poznań

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ELPS - Schematy w języku angielskim »

  Na ELPS znajdziesz najczęściej używane schematy w języku angielskim, ich opisy wraz z przykładami użycia i testem.
  Strona ma na celu wspmaganie samodzielnej nauki języki angielskiego jak również ułatwienie skutecznych powtórek znanego już materiału. Niemal cała treśc na ELPS jest w formie krótkich wpisów zawierających minimum koniecznych informacje dla zrozumienia danego schematu. Test towarzyszący każdemu tematowi składa sie z małej ilości pytań i ma na celu wspmożenie zapamiętania schematu oraz szybkie powtórki. Cała strona jest w języku angielskim.

  Data dodania: 03 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • ILS English language training kursy języka angielskiego »

  Profesjonalne szkolenie języka angielskiego.
  Kursy języka angielskiego letnie i przez cały rok.
  Przygotowanie do egzaminów Cambridge First Certificate i Cambridge Advanced.
  Przygotowanie do egzaminu IELTS.
  Szkolenie nauczycieli Cambridge CELTA
  Nottingham, Wielka Brytania.
  Profesjonalne szkolenie języka angielskiego. Kursy języka angielskiego letnie i przez cały rok.
  Przygotowanie do egzaminów Cambridge First Certificate i Cambridge Advanced. Przygotowanie do egzaminu IELTS. Szkolenie nauczycieli Cambridge CELTA Nottingham, Wielka Brytania.

  Data dodania: 20 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kursy specjalistyczne angielski »

  Potrzebujesz nauczyć się specjalistycznego języka obcego serdecznie zapraszamy do Językomanii.
  Kursy specjalistyczne angielski język to podstawa by dopiąć umowę w między narodowym języku biznesowym. Na życzenie klienta organizujemy kursy u klienta. Kurs polega na aktywnej konwersacji w języku obcym dzięki czemu już na początku uczymy poprawnej wymowy języka angielskiego. Każde szkolenie jest dopasowane do umiejętności naszych klientów a prowadzone zajęcia urozmaicane są orginalnymi materiałami językowymi z prasy radia lub telewizji.

  Data dodania: 08 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Język niemiecki Gdańsk Wrzeszcz »

  Z zamiłowania do języka angielskiego w 2008 roku w Wejherowie powstała szkoła językowa English Target, która zyskała dobrą renomę i zaufanie klientów. W zakresie usług naszej szkoły były zajęcia indywidualne i grupowe a także zajęcia organizowane w siedzibach firm m. in. Ratpol, Logistal czy Areszt Śledczy w Wejherowie. Dynamiczny rozwój szkoły oraz zainteresowanie klientów nauką kolejnych języków obcych zainicjowały wprowadzenie programu nauki języka niemieckiego oraz otwarcie oddziału szkoły w Gdańsku. Poszerzenie oferty doprowadziło do przekształcenia nazwy na Lingua Target. Lingua Target to połączenie dwóch najbardziej znaczących języków obcych, angielskiego i niemieckiego. Jako absolwentki Uniwersytetu Gdańskiego – kierunek filologia angielska i filologia germańska, posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wieloletnią praktykę w nauczaniu języków obcych.

  Data dodania: 03 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego Poznań »

  Specjalizuję się w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z następujących dziedzin: prawo; ekonomia; rachunkowość; finanse; bankowość; ubezpieczenia; handel; UE. Wykonuję tłumaczenia poświadczone, opatrzone pieczęcią tłumacza przysięgłego, wszelkich dokumentów dopuszczonych w obrocie handlowym i prawnym. Jako tłumacz przysięgły występuję podczas zawierania aktów notarialnych, w Urzędzie Stanu Cywilnego, w sądach, prokuraturach i na policji. Wykonuję tłumaczenia ustne konsekutywne i towarzyszące podczas spotkań biznesowych, konferencji, uroczystości, paneli dyskusyjnych, konferencji prasowych oraz zebrań i narad.

  Data dodania: 15 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kurs do nauki gruzińskiego »

  Nasza internetowa księgarnia posiada duży asortyment książek językowych, multimedialnych kursów językowych oraz fachowych słowników. W naszej ofercie znajdują się kursy do nauki ponad 100 języków obcych z całego świata! O przewadze naszej oferty nad konkurencją stanowi jej różnorodność oraz niedostępność tego typu produktów nigdzie indziej. Na polskim rynku wydawniczym brakuje kursów do nauki niszowych języków obcych, np. albańskiego, rumuńskiego, gruzińskiego czy serbskiego. Miejsca te ze względu na coraz lepszą dostępność turystyczną oraz atrakcyjność cenową, stanowią coraz częstszy kierunek podróży Polaków, a co za tym idzie - chęci nauki tych języków. Wielu z was doskonale wie, że rynek cierpi również na niedosyt podręczników i kursów do nauki języków obcych krajów, stanowiących cel emigracji Polaków w celach zarobkowych, np. Norwegii, Islandii, Finlandii, czy Holandii. Nasza oferta wypełni tę lukę na rynku wydawniczym. Zbuduj z nami Babel. Niech język nie będzie dłużej Twoją barierą. Pokaż, że ‘Polak potrafi’ porozumieć się w każdym języku.

  Data dodania: 10 05 2019 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego Lublin »

  Szkoła Nonstop English, założona przez Agnieszkę Targońską, wieloletniego lektora i tłumacza przysięgłego, powstała z ogromnego zamiłowania do języka angielskiego ale też z chęci stworzenia unikalnego miejsca wyrastającego poza zwykły schemat szkoły językowej. I tak narodził się pomysł na Non Stop English, który łączy naukę angielskiego w ramach kursów ogólnych czy specjalistycznych wraz z bardziej alternatywnymi propozycjami takimi jak: kreatywne warsztaty komunikacyjne dla dzieci, konwersacje dla dorosłych w naszej kawiarni czy zajęcia po angielsku dla mam odbywające się w bawialni czyli Klubie Paddington.

  Data dodania: 14 06 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Chojnice »

  Mam na imię Roger i jestem nauczycielem języka angielskiego z 11 letnim doświadczeniem. Pochodzę z Liverpoolu i jestem native speakerem. Po latach spędzonych na nauczaniu w Polsce, Włoszech, Hiszpanii i Anglii razem z żoną postanowiliśmy otworzyć własną szkołę języka angielskiego w Chojnicach. Posiadam doświadczenie w nauczaniu klas wielo- jak i jedno- narodowościowych we wszystkich kategoriach wiekowych oraz na wszystkich poziomach nauczania. Prowadzę również kursy dedykowane wąskim specjalnościom takim jak angielski biznesowy, angielski w miejscu pracy czy przygotowanie do egzaminów Cambridge. Ukończyłem kursy Trinity TESOL (Teaching English to Speakers of Other Languages) oraz Cambridge DELTA (Diploma in English Language Teaching). Jestem pasjonatą nauczania języka angielskiego oraz w pełni rozumiem potrzebę swobodnego posługiwania się nim we współczesnym świecie.

  Data dodania: 12 09 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci - Szkoła Językowa MOVA z Krakowa »

  Nie wiesz gdzie w Krakowie zapisać swoją pociechę na angielski dla dzieci? Przyjdź do nas! Jesteśmy prywatną szkołą językową z Krakowa. Prowadzimy kurs angielskiego dla dzieci dosłownie w każdym wieku, bo najmłodsza grupa ucząca się według metody musical babies przyjmuje roczne maleństwa. Jesteśmy placówką edukacyjną z ofertą wystosowaną wyłącznie do dzieci. Stworzyliśmy świetne warunki i atmosferę do nauki dla dzieci. Dodatkowo, nasza szeroka kadra lektorów języka angielskiego ma doświadczenie i predyspozycje do pracy z dziećmi. Współpracujemy również z krakowskimi żłobkami czy przedszkolami, prowadząc dla nich angielski dla dzieci. Jeśli chcesz by Twoje dziecko uczyło się też drugiego języka obcego, to proponujemy Ci także język hiszpański, którego lekcje także odbywają się w naszej szkole. Możesz poznać bliżej naszą działalność edukacyjną, osobiście odwiedzając naszą szkołę językową w Krakowie.

  Data dodania: 18 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Baza szkoleń »

  Szkolenia dofinansowane ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) i z Urzędu Pracy. Szkolenia z dofinansowaniem dla firm i osób bezrobotnych. Ogólnodostępna i bezpłatna baza szkoleń dofinansowanych realizowanych w rozmaitych formach (m. in. : szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa itp. ) dzięki którym firmy i osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe. Wszystkie zawarte w bazie szkolenia realizowane są z dofinansowaniem z Urzędu Pracy dla osób bezrobotnych oraz ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 28 04 2020 · szczegóły wpisu »