Porady prawne w Tarnowie - kancelaria.tarnow.pl

Porady prawne w Tarnowie - kancelaria.tarnow.pl Radcy prawni Agata Baran i Tomasz Leśniak świadczą porady prawne dla osób fizycznych i przedsiębiorców w Tarnowie i okolicy. Obaj prawnicy mają swoje kancelaria prawne zlokalizowane w tym samym budynku w Tarnowie, dzięki czemu często współpracują przy bardziej skomplikowanych sprawach. Ich porady prawne dotyczą spraw z takich dziedzin jak prawo pracy, prawo medyczne, prawo rodzinne, prawo cywilne i prawo karne. W ramach porad prawnych prawnicy ci mogą występować w imieniu swoich klientów przed sądami lub instytucjami państwowymi nie tylko w Tarnowie ale także w dowolnej miejscowości w Polsce. Porady prawne mogą dotyczyć także sporządzeniu pisma procesowego, umowy handlowej lub opinii prawnej. Radcowie ci mogą uczestniczyć w różnego rodzaju negocjacjach lub mediacjach. Dominuje takie przekonanie iż radca prawny jest gorszym prawnikiem niż adwokat. Wynika to może z tego, że do niedawna jeszcze radca prawny miał mniejsze uprawnienia prawne niż adwokat. Zaprzeczeniem tego jest przykład radców prawnych Baran i Leśniak, którzy w swoich uprawnieniach zawodowych w niczym nie ustępują adwokatom. Mogą oni świadczyć porady prawne takie same jak adwokaci.

Szczegóły strony www.kancelaria.tarnow.pl:

Komentarze:

 • Zuzka z Tarnowa » (raport)

  Radca prawny Leśniak udzielił mi porady prawnej z zakresu prawa pracy. Porady prawna bardzo mi się przydała.

  Data dodania: 23 06 2019

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelaria.tarnow.pl:

Porady prawne w Tarnowie - kancelaria.tarnow.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darmowe Porady Prawne - ForumPrawnicze.info »

  Forumprawnicze. info to forum bezpłatnych porad prawnych. Znajdziesz tu porady za darmo oraz bazę wzorów pozwów i pism. Blogi Prawników oraz Katalog Prawników. Porad prawnych udzielają zawodowi prawnicy. Cały serwis jest bezpłatny. W serwisie udzielono już ponad 80. 000 porad. Do dyspozycji użytkowników jest również baza 300 wzorów pism i pozwów. Blogi prawników zawierają zaś szczegółowe omówienie różnych zagadnień i problemów prawnych, z przytoczeniem przykładów z orzecznictwa. Na forum znajdziesz również przydatne informacje oraz pytania testowe dla kandydatów na aplikacje prawnicze. Kolejnym ciekawym działem serwisu jest przegląd najnowszego orzecznictwa Sądu Najwyższego, gdzie prezentowane są wybrane, najciekawsze orzeczenia. Jeśli natomiast Twój problem prawny wymaga indywidualnej pomocy lub poprowadzenia sprawy - możesz zamieścić ogłoszenie o poszukiwaniu prawnika. Pozwoli to dotrzeć do konkretnego specjalisty z danej dziedziny prawa. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z serwisem i przedstawienie swojego problemu prawnego.

  Data dodania: 31 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dobry program do rozliczenia PIT online za rok 2017 »

  Program PIT Format 2017 to profesjonalne narzędzie do sporządzania rocznych rozliczeń podatkowych dostępne w dwóch wersjach: instalacyjnej oraz online, dzięki czemu z programu mogą korzystać internauci i użytkownicy systemów: Windows, Mac OS, Linux.
  Używając programu PIT Format 2017 będziesz mógł bezproblemowo sporządzić swoje rozliczenie roczne, nawet całkowicie online. Jest to najlepszy obecnie dostępny tego typu produkt na rynku, sprawdź sam działanie programu pit!

  Data dodania: 13 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Małgorzata Czyżewska »

  Kancelaria Notarialna Małgorzata Czyżewska z Gdańska zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę w zakresie dokonywania wszelkich czynności notarialnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa oraz zachowaniem zasad etyki zawodowej. Zakres usług notarialnych obejmuje: sporządzanie aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, umów darowizn, testamentu jak również pełnomocnictw i wielu innych. Wszystkie sprawy rozpatrywane są przy zachowaniu pełnej dyskrecji, bezstronności i indywidualności. Informacje odnośnie czynności notarialnych, ich kosztów a także potrzebnych dokumentów są bezpłatne.

  Data dodania: 20 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Magdalena Miecznikowska »

  Gwarantuję profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie z indywidualnym podejściem do klienta. Zlecenia realizowane są dyskretnie, rzetelnie a przede wszystkim skutecznie. Działam w oparciu o wymaganą polskim prawem licencję. Specjalizuję się w rozwiązywaniu różnego rodzaju spraw m. in. : sprawy rozwodowe - wykrywanie i dokumentowanie zdrad małżeńskich, fakty związane z dłużnikami - ustalanie miejsca pobytu oraz skuteczne wezwanie do zapłaty a także poszukiwanie osoby zaginionej czy też ustalenia związane z miejscem zamieszkania lub pobytu członka rodziny. Moim celem jest dostarczenie sumiennych, wiarygodnych oraz pewnych informacji.

  Data dodania: 23 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Republika deweloperów »

  O republice deweloperów w Gdańsku mówi kandydat PO i Nowoczesnej Jarosław Wałęsa z Koalicji Obywatelskiej. Nawiązuje do tego również kandydat Kandydat Zjednoczonej Prawicy. Politycy, ale i mieszkańcy sypią kolejnymi przykładami, które mają pokazać, że w Gdańsku polityka urbanistyczna traktowana jest po macoszemu. W tej wyliczance pojawiają się historie z zabytkowego centrum miasta - w każdej takiej dyskusji obowiązkowo przewija się temat Forum Gdańsk. Ale i pojawiają się niechlubne przykłady z południowych rubieży Gdańska, czyli dzielnic na dorobku, gdzie na niektórych osiedlach wciąż brakuje takich wynalazków jak chodniki, oświetlenie, place zabaw, czy system kanalizacji deszczowej. Mieszkańcy w ostatnich latach podnieśli się nieco z kolan próbując domagać się swoich praw do miasta. Czy jednak niefortunny system liczenia głosów metodą d'Hondta, który faworyzuje duże ugrupowania, da szansę by małe obywatelskie ugrupowania, ruchy miejskie uzyskały swoich przedstawicieli w samorządach?

  Data dodania: 08 09 2018 · szczegóły wpisu »
 • Dubiel | Sawinda Kancelaria Radców Prawnych »

  Kancelaria radców prawnych skupia specjalistów w zakresie prawa cywilnego i podatkowego, prawa pracy, prawa rodzinnego, spadków i darowizn, a także prawa spółek handlowych. Niezależnie od tego czy jesteś przedsiębiorcą czy osobą prywatną, możesz skorzystać z usług wyspecjalizowanych radców prawnych. W ofercie znajduje się nie tylko porada prawna, ale także reprezentowanie na rozprawach, przygotowywanie dokumentów i wniosków, bieżąca obsługa przedsiębiorstwa i negocjacje z klientami.

  Data dodania: 25 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Piotrowski Rolbiecka »

  Kancelaria Radców Prawnych Piotrowski Rolbiecka zapewnia kompleksową obsługę prawną zarówno Klientom indywidualnym, przedsiębiorcom, jak i podmiotom instytucjonalnym.

  Dzięki zdobytej wiedzy, a także bogatemu doświadczeniu, zespół radców prawnych Kancelarii wspiera Klientów w ich bieżącej działalności, w czasie postępowań sądowych, administracyjnych oraz egzekucyjnych. Prowadzi sprawy z zakresu prawa upadłościowego oraz naprawczego i restrukturyzacyjnego.

  Chcąc w pełni pomagać swoim Klientom, Kancelaria współpracuje m. in. z biurami rachunkowo – podatkowymi, kancelariami notarialnymi, komorniczymi, adwokackimi oraz radcowskimi, biegłymi rewidentami, geodetami, tłumaczami, a także projektantami oraz specjalistami z zakresu budownictwa. Kancelaria reprezentuje swoich Klientów na terenie całego kraju.

  Data dodania: 16 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Wołów - adwokatpietryka.pl »

  Adwokat Patrycja Pietryka jest absolwentką wydziału Prawa, Administracji i Ekonomi na Uniwersytecie Wrocławskim. Podczas aplikacji adwokackiej współpracowała z wieloma kancelariami z terenu Dolnego Śląska. Kancelaria Adwokacka adwokat Patrycji Pietryki, która siedzibę ma w Wołowie przy ulicy Piastów Śląskich, świadczy porady prawne osobom indywidualnym i podmiotom gospodarczym. Kancelaria wykonuje porady prawne z zakresu: prawa cywilnego, prawa karnego, prawa administracyjnego, prawa rodzinnego i prawa pracy. Kancelaria może przygotować oraz opiniować umowy handlowe, statuty spółek handlowych. Adwokat Patrycja Pietryka może reprezentować swoich klientów przed sądami powszechnymi i instytucjami państwowymi nie tylko w Wołowie ale w dowolnym miejscu w Polsce. Może także uczestniczyć w negocjacjach i mediacjach dotyczących prawa gospodarczego lub handlowego. Kancelaria. Na stronie internetowej kancelarii istnieje możliwość uzyskania porad prawnych online po wypełnieniu stosownego formularza. Więcej informacji można znaleźć na firmowej stronie kancelarii.

  Data dodania: 10 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łukasz Kasza »

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Łukasza Kaszy świadczy usługi prawne zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom prywatnym. Obsługa prawna sprawowana przez Kancelarię przybiera formę zarówno doraźnej pomocy, jak i wieloletniej współpracy czy też prowadzenia złożonych spraw sądowych.

  Główne obszary praktyki adwokackiej

  Prawo gospodarcze
  Stała obsługa prawna firm, sporządzanie umów, opinii oraz zastępstwo procesowe.

  Prawo rodzinne
  Rozwody, separacje, sprawy alimentacyjne oraz z zakresu ustalenia prawa do opieki.

  Odszkodowania
  Spory z ubezpieczycielem, reprezentowanie klienta przedsądowe i sądowe.

  Data dodania: 16 04 2019 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne | Prawnik Kraków »

  Porady prawne z zakresu prawa karnego, rodzinnego, cywilnego. Prawnik Kraków zaprasza.
  Wyróżnia nas doświadczenie, wiedza merytoryczna i rozumienie potrzeb klienta. Zespół Kancelarii skupia unikalne doświadczenie i kompetencje, dzięki którym dostarczamy klientom trafione rozwiązania.

  Darmowa Porada Prawna
  Potrzebujesz porady prawnej? Skorzystaj z pomocy profesjonalnej kancelarii prawnej.
  513 435 122

  Data dodania: 19 06 2019 · szczegóły wpisu »