Gaworski Geodezja - geodezjagaworski.pl

Gaworski Geodezja - geodezjagaworski.pl Geodezja Gaworski to firma geodezyjna, której właścicielem jest geodeta Michał Gaworski. Oferuje ona usługi geodezyjne m. in w Brzegu, Oławie, Namysłowie i Opolu. Oferowane usługi geodezyjne to m. in sporządzanie map geodezyjnych, obsługa inwestycyjna budów, inwentaryzacje powykonawcze, wytyczanie obiektów budowlanych oraz inne pomiary i opracowania geodezyjne. Są one wykonywane z użyciem najnowszego sprzętu geodezyjnego. Wszystkie te usługi firma oferuje mieszkańcom i firmom z terenu powiatów Brzeg i Oława. Na terenie takiego powiatu jak Brzeg i Oława geodezja jest domeną wielu firm ale geodeta Gaworski dzięki posiadanej szerokiej geodezyjnej i doświadczeniu zawodowemu wyróżnia się na tle konkurencji. Geodezja jest tą dziedzina nauki, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania wielu dziedzin gospodarki np. budownictwa, transportu i rolnictwa. Tak samo ma się w powiatach Brzeg i Oława, gdzie geodeta jest często widziany zarówno na różnych budowach oraz przy rozgraniczeniach i podziałach nieruchomości. Także w wielu sprawach sądowych nieodzowna jest obecność geodety. Geodezja jest ważną gałęzią nauki.

Szczegóły strony https://www.geodezjagaworski.pl:

Komentarze:

 • Janek z Oławy » (raport)

  Pan Michał zrobił inwentaryzację geodezyjną zakończonej budowy naszego domu. Zrobił to szybko i sprawnie. Jest to geodeta w pełnym tego słowa znaczeniu.

  Data dodania: 09 02 2020

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę https://www.geodezjagaworski.pl:

Gaworski Geodezja - geodezjagaworski.pl

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • aeracja trawnika konin »

  Czy wasz chodnik jest w złej kondycji? Bardzo prawdopodobne, że potrzebna mu jest przydatna aeracja trawnika konin, która przywróci jego dawną świeżość, pozwoli doprowadzić więcej promieni słonecznych oraz substancji odżywczych wszak tak bardzo potrzebnych twojemu zielonemu dywanikowi. Przygotowana w ten sposób wspaniała połać będzie przez wiele lat służyła tobie i twoim stopom którymi z przyjemnością przechadzać się będziesz po twoim ogródku.

  Data dodania: 02 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pompy, artykuły hydrauliczne, armatura »

  Hydrauliko. pl oferuje szeroki asortyment artykułów hydraulicznych do wszelkich zastosowań. Znajdą Państwo najwyższej jakości pompy Grundfos oraz akcesoria do pomp.

  Hydraulika to dziedzina nauki dotycznąca praktycznego zastosowania cieczy, a w szczególności wykorzystania ruchu (przepływu) cieczy. Jest to związane z mechaniką płynów, która stanowi podstawę teoretyczną. Hydraulika zajmuje się głównie przepływem płynów w kanałach, rzekach oraz rurach.

  Do XIX wieku nie było możliwości uzyskiwania prędkości i ciśnienia cieczy znacznie większych niż te, które zapewnia natura, ale wynalezienie pompy przyniosło olbrzymi potencjał, stosując przy tym odkrycia Pascala i Bernoulliego. W 1882 roku w Londynie zbudowało system hydrauliczny, który dostarczał wodę pod ciśnieniem przez sieć uliczną do napędzania maszyn w fabrykach. W 1906 r. dokonano ważnego postępu w technice hydraulicznej, kiedy zainstalowano system hydrauliczny do podnoszenia i sterowania dział na okręcie USS "Virginia". W latach dwudziestych XX wieku opracowano samodzielne jednostki hydrauliczne składające się z pompy, sterowania i silnika, otwierając jednocześnie drogę do dalszych zastosowań - w narzędziach mechanicznych, samochodach, maszynach rolniczych, lokomotywach, statkach, samolotach i statkach kosmicznych.

  Data dodania: 16 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Berezyńska 46 Apartamenty Warszawa Saska Kępa »

  Berezyńska 46 - nowa inwestycja na Saskiej Kępie- dokładniej w jej starej, willowej części. Budynek składa się z 3 nadziemnych kondygnacji, na których rozmieszczono 7 luksusowych apartamentów o powierzchni od 57 do 120 m2 i wysokości 3 m. Obiekt zlokalizowany jest w prestiżowej okolicy - miejsce jest ciche i kameralne. Budynek idealnie komponuje się z otoczeniem - jest biały i posiada ażurowe drewniane żaluzje nadające mu elegancji i lekkości. Na uwagę zasługuje też przemyślane w każdym detalu, ekskluzywne wykończenie z użyciem takich materiałów jak modrzew syberyjski czy drzewo iroko.

  Data dodania: 30 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pianka poliuretanowa dwuskładnikowa »

  Chemia budowlana nie tylko dla profesjonalistów. W ofercie m. in. pianka do studni - Specjalna pianka do montażu kręgów studziennych oraz innych elementów betonowych. Wodoszczelna. Wodoszczelna pianka poliuretanowa odporna na działanie typowych ścieków komunalnych. Do montażu kręgów studziennych, szamb betonowych, uszczelniania przepustów przez mury betonowe. Skleja i uszczelnia. W ofercie również PIANKA CIEKŁA DWUSKŁADNIKOWA Piana poliuretanowa o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych do bezciśnieniowego wypełniania przestrzeni pod wanną lub brodzikiem, izolowania rur i bojlerów a także wypełniania pustek, form i odlewów.

  Data dodania: 26 06 2018 · szczegóły wpisu »
 • Soko International - produkty Satino »

  Jeśli szukasz sklepu, w którym znajdziesz najlepsze marki z branży produktów higienicznych i wyposażenia łazienek, sprawdź soko. pl. Od 1991 roku oferujemy Ci tylko najwyższej jakości produkty, spełniające normy Komisji Europejskiej, dotyczące wpływu na środowisko naturalne. Wśród produktów, które sprzedajemy, znajdzie się między innymi marka SATINO, oferująca papiery i ręczniki papierowe, dozowniki do mydła, czyściw i wiele innych. W ramach serii BLACK wybrane zostały nowoczesne i designerskie dozowniki, które nie tylko pomagają w organizacji łazienki, ale również będą się prezentowały wyjątkowo w każdym wnętrzu. Dozowniki Satino gwarantują wysoką wydajność, niską częstotliwość uzupełniania i jakość, na którą Cię stać. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, stylu w Twojej łazience i sprawdź ofertę SOKO.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja Wrocław »

  Oferujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie Wrocławia i okolic, a także na całym powiecie wrocławski i przy większych inwestycjach na całym województwie Dolnośląskim. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, współpracujemy zarówno z dużymi firmami, jak klientami indywidualnymi i prywatnymi. Posiadamy sprzęty z renomowanych firm producentów, dzięki którym możemy pracować w każdych warunkach. Nasze nowoczesne sprzęty pozwalają nam na szybkie, fachowe i rzetelne wykonanie pracy. Posiadamy bogatą ofertę usług dzięki czemu możemy współpracować z deweloperami, biurami projektowymi, wykonawcami inwestycji budowlanych oraz architektami wnętrz. Świadczymy usługi - pomiary powierzchni lokali oraz hal i pomieszczeń mieszkalnych, pomiary objętości nasypów i wykopów, sprawdzanie pionowości obiektów, pomiary wysokości obiektów, jak również wykonujemy mamy numeryczne czy do celów projektowych, tyczenie, inwentaryzację geodezyjną czy kompleksowa geodezyjną obsługę inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

  Data dodania: 11 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Geodezja-kataster.pl - Tarnów »

  Firma Kataster - geodezja i kartografia, której właścicielem jest geodeta Marcin Drobot oferuje usługi geodezyjne dla osób indywidualnych i firm z terenu powiatu Tarnów. Wśród oferowanych usług są m. in. : sporządzanie map geodezyjnych, obsługa geodezyjna budów, podziały nieruchomości, geodezja kameralna oraz pomiary sytuacyjne i wysokościowe. Mapy geodezyjne są sporządzane do celów projektowych przy różnego rodzaju inwestycji budowlanych. Innym rodzajem usługi geodezyjne jest tyczenie obiektów budowlanych. Wiąże się to także z wykonywaniem pomiarów geodezyjnych. W ramach geodezji kameralnej dokonywana może być digitalizacja geodezyjnych map papierowych. Wszystkie te usługi geodezyjne są wykonywane z użycie nowoczesnego sprzętu geodezyjnego i komputerowego. Firma wykonuje swoje usługi głównie na terenie powiatu Tarnów ale również na terenie powiatów ościennych. Dla wielu, którzy wiedzą co to geodezja Tarnów jest miejscem gdzie jest ona wykorzystywana nie tylko podczas inwestycji budowlanych i potrzebującym takich fachowców. Geodezja to także obsługa rolnictwa, prawa, energetyki i innych dziedzin gospodarki. Dlatego osoby szukające w Tarnowie i okolicy wykonawców prac geodezyjnych czasami długo szukają dobrych fachowców. Takim dobrym fachowcem w dziedzinie geodezji jest geodeta Marcin Drobot i jego firma Kataster.

  Data dodania: 13 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Geodeta Michał Siemaszkiewicz - GeodezjaWodzislaw.pl »

  Geodeta Michał Siemaszkiewicz jest właścicielem firmy geodezyjnej, która ma swoje biuro w Wodzisławiu Ślaskim. Geodeta ten posiada uprawnienia geodezyjne o numerze św. GGK 21927. Dzięki tym uprawnieniom geodeta wykonuje kompleksowe usługi geodezyjno-kartograficzne takie jak:
  sporządzanie map do celów projektowych,
  wytyczanie obiektów oraz przyłączy,
  obsługa geodezyjna inwestycji budowlanych,
  geodezyjne pomiary powykonawcze,
  podziały nieruchomości,
  usługi z zakresu geodezji kameralnej.
  Geodezja kameralna jest specyficzną dziedziną geodezji. Obejmuje ona m. in. digitalizację map papierowych do postaci cyfrowej oraz sporządzanie map cyfrowych. Ta gałąź geodezji coraz bardziej się rozwija. Tą geodezję w Wodzisławiu Śląskim wykonuje kilka firm ale firma geodety Siemaszkiewicza jako jedna z nielicznych wykonuje ją w takim szerokim zakresie. Wszystkie wymienione usługi geodezyjne jakie świadczy geodeta Michał Siemaszkiewicz na terenie powiatu Wodzisław Śląski są także dostępne także na terenie innych powiatów śląskich. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu i zdobytej wiedzy, geodezja nie ma tajemnic dla tego geodety. Więcej informacji znajduje się na jego stronie internetowej.

  Data dodania: 23 02 2019 · szczegóły wpisu »
 • Płyty korkowe »

  Płyty korkowe mają wiele różnorodnych zastosowań, jako jedno z wielu propozycji możemy zaprezentować ich użycie na ścianie jako element dekoracyjny lub jako podkład pod podłogę pływającą ewentualnie panele. A może ktoś potrzebuje tablicę korkową umieścić w najważniejszym miejscu domu lub firmy? Bazując na płycie korkowej wszystko to jest możliwe i łatwe do wykonania a trwałość i niezmienność kształtu wraz z upływem lat dodaje dużej wartości.

  Data dodania: 28 08 2019 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i aranżacja wnętrz pod klucz »

  Projektujemy wnętrza mieszkalne jak i usługowe. Naszym głównym celem są wnętrza funkcjonalne jak i estetyczne by były dostosowane do Waszych potrzeb.

  1. Rozmowa o oczekiwaniach klienta i pomiar pomieszczeń. Następnie przejście do opracowania wyceny projektu, przedstawienie jej na spotkaniu i podpisanie umowy.
  2. Przedstawienie projektów koncepcyjnych z wizualizacjami i wybranie przez klienta tej, która będzie realizowana i naniesienie zmian do całkowitej akceptacji inwestora.
  3. Przygotowanie dokumentacji technicznej i zestawienia materiałów w celu realizacji projektu.
  4. Realizacja projektu. Monitorowanie zamówienia, spotkania na budowie i współpraca z wykonawcami.


  Decydując się na skorzystanie z usług 464 Studio, możesz wybrać jedną z poniższych opcji:
  - projekt koncepcyjny - obejmuje szczegółowe koncepcje i konsultacje w wyborze najlepszego ustawienia,
  - podstawowy projekt wnętrza - to projekt koncepcyjny poszerzony o realistycznie wizualizacje przestrzeni,
  - kompleksowy projekt wnętrza - obejmuje wizualizację i szczegółowe koncepcje projektowanej przestrzeni, rysunki techniczne, konsultacje, projekty pomieszczeń wraz z rozmieszczeniem punktów elektrycznych i doborem osprzętu elektrycznego, projekty z rozmieszczeniem punktów wodno-kanalizacyjnych, zestawienie materiałów użytych w projekcie, kosztorys oraz podstawowy nadzór nad realizacją.
  Więcej informacji na stronie: www. 464studio. pl
  lub pod numerem: 665 842 323
  Zapraszam do kontaktu!

  Data dodania: 10 10 2019 · szczegóły wpisu »